Такий висновок зробив міський голова Тернополя Сергій Надал, заслухавши у середу звіт головного архітектора міста, начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради В.Бесагу. Чиновник доволі розпливчасто звітував на виконкомі про роботу управління, яке він очолює. Міський голова вимагав конкретних цифр. Пересічному тернополянину у без циферії зрозуміло, що місто забудовується хаотично, порядку не має. Проте, у присутніх журналістів виникли сумніви, чи не має мер іншої кандидатури на цю посаду? Проте, нинішній керманич архітектурного управління що є, що не має… Втім, дивіться відеозапис з виконкому і робіть свої висновки.

Свої висновки можна зробити про роботу головного архітектора із засідання Тернопільського прес-клубу, який відбувся у квітні цього року на тему “Правомірність знищення зелених зон”.

4 comments

 1. БОГДАН

  Яке їхало – таке здибало. А тепер шукає крайнього. Для чого було ставити Бесагу на цю посаду? Може Надал оприлюднить свою мотивацію. Ким вони були до виборів? В Тернополі їх мало хто знав. Бо вони реально нічого для тернополян тді ще не зробили. Ні поганого, ні доброго. А що маємо на сьогоді? Деребан маємо. Після звершення діяльності цих спраглих до деребану панів та їхніх підпанків правоохоронні органи матимуть чим займатися мінімум ще на десять наступних років. Тернополяни погляньте на себе зі сторони, невже вам не надоїло бути лохами? Їх треба зупинити і притяггнути до відповідальності. Дерибан знищить наше місто і воно належатиме вже не жителям Тернополя, а засланим і зовні агентам антиукраїнських сил.

 2. Василь

  абсолютно згідний з паном Богданом!!! Лише вчора був свідком зустрічі з Бесагою. Людина є або абсолютно некомпетентною, або прикидається дурником. Гірше те, що не завжди є можливість з ними судитися і сваритися, це є довго і клопітно. Цим вони і користаються. Тернополянам потрібно самоорганізовуватися на рівні будинків, кварталів, мікрорайонів і на наступних виборах вибирати тільки людей місцевих, порядних, які будуть дорожити своєю честю, яких ми знаємо роками. Потрібно поставити заслін обманам населення.

 3. Олексій

  Надал його призначив і може легко змінити. питання в тому, чи хтось піде на цправління, де Бесага все, що міг – познищував. Надалу треба обережніше шукати членів своєї команди

 4. Міша

  Надал серйозно взявся за перегляд дій чоенів команди. може навіть будуть звільнення!

Напишіть відгук