111

 

Громадські організації Тернопільщини підтримали ідею проведення Національного круглого столу з євроінтеграції

 29 липня в приміщенні Тернопільського Товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, відбулось засідання регіонального круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього». Учасники заходу обговорили ініціативу щодо скликання Національного круглого столу з питань євроінтеграції, ініціаторами якого виступили відомі громадські діячі – В. Брюховецький, С. Бондарчук, В. Кіпіані та інші.

 Захід носив відкритий характер, на нього були запрошені представники місцевих громадських організацій, ЗМІ, а також влади та опозиції. Під час обговорення учасники заходу підтримали ідею проведення Національного круглого столу, а також схвалили текст резолюції обласного круглого столу.

 «Питання євроінтеграції підтримується переважною більшістю мешканців Тернопільщини. Опитування громадської думки засвідчило, що понад 80 % тернополян виступають за підписання Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною. Проте, наші краяни відзначили і низький рівень зусиль в напрямку сприяння щодо підписання цієї Угоди діючими політиками, причому, як з боку влади, так і з боку опозиції. Саме тому ініціатива має перейти в руки громадських активістів, які спонукають політичних опонентів сісти за стіл переговорів і досягнути консенсусу», – йдеться у документі.

 Резолюцію підписали лідери авторитетних в області організацій Центру національного відродження, Української справи, Зарваницької ініціативи, Товариства політв’язнів та репресованих, Ліги українських жінок Тернопільщини, Молодої Просвіти та Молодіжного Націоналістичного Конгресу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.