Правоохоронці Тернопільщини нарешті починають давати гідну відсіч нездоровим апетитам команди свободівців у тернопільській міській раді. Прокуратура вимагає повернути у власність територіальної громади земельні ділянки прибережної захисної смуги Тернопільського ставу

Питання додержання земельного законодавства та захист інтересів територіальних громад у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання у власність та користування земельних ділянок, перебувають на постійному контролі органів прокуратури області

З’ясовано, що у вересні 2011 року між Тернопільською міською радою та одним із суб’єктів господарювання міста Тернополя укладено договори земельного сервітуту.
На підставі зазначених договорів, товариству передано у користування дві земельні ділянки загальною площею 231 кв. м по вул. Білецькій для влаштування тимчасового літнього відпочинкового майданчика в межах прибережної захисної смуги Тернопільського ставу.
Проте, як з’ясувала прокурорська перевірка, договори укладено без розробленої землевпорядної документації, а нормативно-правові акти, на підставі яких вони укладалися, втратили чинність.
З урахуванням наведеного, Тернопільською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до господарського суду Тернопільської області пред’явлено позов про визнання недійсними договорів про встановлення особистих строкових сервітутів для розміщення малих архітектурних форм, укладених між міською радою та господарюючим суб’єктом, та зобов’язанням повернути у власність територіальній громаді земельні ділянки площею 231 кв. м.

Аналогічні прокурорські перевірки проводяться також стосовно інших об’єктів, які знаходяться на території прибережної захисної смуги Тернопільського ставу.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

2 comments

  1. БОГДАН

    Цікаво чим все закінчиться? Переконаний, що нічим. Зберуть чергові пожертви і все зостанеться як є. А може щось вже почало змінюватись і до правоохороних органів почало доходити, що далі так тривати не може і вже настають часи законності і всі питання в державі треба вирішувати не по інтересу, а виключно по закону.

  2. Володимир

    Ну нащо відкрито брехати? То ж мова про бар “Над Ставом”, котрий належить Джоджику!

Напишіть відгук