Згадав ці слова, аналізуючи ситуацію яка склалася в Збаразькій міській раді. Опозиційні депутати вже тривалий час ведуть боротьбу з міським головою від Партії регіонів Михайлом Бочаровим “діяльність” якого поставила місто на край прірви.
В недалекому майбутньому в рядах опозиції були і депутати від ВО “Свобода”.Так в березні 2011 року вісник “Свобода” Збаражчина писав: “Доводимо до відома виборців, що дії голови міської ради не відповідають будь-якому тверезому глузду, протирічать вимогам виборців, думці депутатів ради, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а заради спасіння своєї посади він готовий на все, аж до повного паралічу міського господарства”, Ми, депутати від ВО “Свобода” рішуче налаштовані на захист прав збаражців. Ганьба!!! Такий голова місту не потрібний!!!
Але, як співається в пісні “час рікою пливе…”, а все міняється. В кінці 2012 року сенсаційно для всіх Михайло Бочаров і районна організація ВО “Свобода” стали побратимами.
Запитаєте — Що “Свобода” перевиховала Бочарова, зробивши його патріотом міста? Холілось би, але все набагато простіше. Голова районної організації ВО “Свобода” Ю. Дмитришин, та його однопартієць В.Демчук, як подяку за зраду опозиційних сил, отримали з рук Бочарова посади керівника та головного інженера МКП “Добробут”. Так, так той самий Дмитришин якого в серпні 2011р. бувший начальник МКП М.Шафранюк прийняв на роботу лише майстром. Тоді колектив МКП підняв бунт, який організував, як ви здогадуєтесь М.Бочаров. На зборах трудового колективу інспектор з кадрів Оксана Філик заявляла, що Юрій Дмитришин не може працювати майстром, так як він випускник ПТУ (токар) і не має досвіду роботи з людьми. Тоді Дмитришина з даної посади звільнили. /2013/01/pracivnyky-mkp-zbarazh-bjut-na-spoloh-svobodivci-destabilizujut-robotu-pidpryjemstva/
Здивуєтесь — яку ж вищу освіту можна здобути за один рік, якщо в кінці 2012 року Юрій Дмитришин , з подачі все того ж Бочарова, стає головним інженером, а невдовзі начальником МКП “Добробут”. Ось так і стали Михайло Бочаров і ВО “Свобода ” побратимами.
Заручившись підтримкою такої “патріотичної” сили М.Бочаров і надалі плює на думку депутатів, приписи прокуратури, протоколи про корупцію. Про повну катастрофу міської господарки вже й згадувати не хочеться. Все на очах виборців: міська каналізація тече в річку Гніздна, дороги розбиті вщент, сміття вивозиться нерегулярно, а міське сміттєзвалище на грані закриття. За нове сміттєзвалище ніхто і не думає, за міський туалет вже й згадувати стидно.
Отак, депутати від ВО “Свобода” боролись за права виборців, виборовши собі посади і можливість відкатів бюджетних коштів.
Ну а виборці вимушені почекати. Адже ще не всі “проблеми” порішали друзі від Партії регіонів і ВО “Свобода”, Ще є “лакомі” земельні ділянки, які , до речі, вони вже почали заміряти, і т.д.
Думаю, ще багато цікавих подій їх спільної діяльності ми незабаром побачимо. А поки що, нівелюючи свою продажність, представники «Свободи» почали справжню війну проти депутатів від опозиційних сил, які засудили їх поведінку. При цьому використовують старий радянський метод: вкравши з голови людини шапку ховають її за пазуху і кричать – ловіть злодія.

Олег Скрипка, спеціально для “Про все”

8 comments

 1. людина

  Схаменіться псевдо патріоти куди дивиться Тягнибок і решта,чи їм байдуже як їхні побратими компроментують так звану свободу. Не даром кажуть допхались до корита тай нічого більше не треба. Хто керує Добробутом – людина із освітою продавця, перед тим фельшер, люди далекі від господарської діяльності,зате близенько коло мера…. через то такі у нас безпорядки… Але ми ніби зазомбовані бачимо все це і ні пари з вуст.

  1. Петро

   Тягнибоку,Головку і т.п. патріотам потрібна влада не для цього,щоб покращувати життя простих громадян,а для власного збагачення!
   Все що відбувається в м.Збараж повністю контролюється “свободівською бандою” на чолі з “шановним” депутатом Головком, а Дмитришина поставили “смотрящим”(напевно через його певний досвід в цих справах) над цим безладом.
   Свободівцям-ганьба! Бочарова- на нари!

 2. Петро

  Дуже цікава стаття “ЧИ ПОТБЕН ТАКИЙ МЕР ЗБАРАЖЧАНАМ?”.Звичайно не потрібен! Але за дивним збігом обставин головними акціонерами ЗАТ”Міськова рада” стали ті самі свободівці-“патріоти”, які написали цю статтю.

 3. читач

  Та всі вже давно знають з яких джерел фінансується Свобода. Регіонали в ручному режимі керують цією силою. Їм дуууууже вигідно примати біля своїх ніг таких щенят як той Дмитришин.А в потрібний момент надати команду ФАС спрямовану на тих хто говорить правду. Збараж не єдиний приклад продажності свободівців і чим ближче до виборів тим більше вони себе проявлятимуть відкриваючи вільний прохід Янику на президенство.

 4. людина

  так чим дальше в ліс тим більше дров,.не розумію куди дивиться прокуратура та інші органи,вже ж ніби захисника не має,то чому такий затишок і підтримка,невже гроші так в ціні?????

  1. Петро

   Звичайно гроші вирішують все. Але саме головне, що Бочаров роздає на право і наліво гроші, які вкрав у громади міста. Він спеціально приїхав з Італії, щоб часом “якісний” ремонт доріг не пройшов попри його кишенню.
   Складається враження,що всі це знають і бачуть,крім контролюючих органів.Шановні судді,прокурори,міліціянти,невже ви не бачите(а може не хочете бачити),який бардак робиться в нашому місті.

 5. тернополянин

  тоді я на розумію Шановні збаражчани, при всій повазі до Вас, чому ви минулого року голосували до Верховної ради за ще одного Сволотівця -Головка??? що ваших місцевих Вам мало??
  чи ви думали що він молодий і чесний, який не заробив власними руками ні копійки за своє 30-річне життя на цій землі (перший запис в трудовій – депутат ВР) і живе на батьківські передачі з Америки (згідно декларації за 2011 р.)??

 6. людина

  тернополянину- живемо за принципом,хто небуть абе місцевий от і маємо те що маємо,як у місті так і у Вр,не думаємо про людину а думаємо бо свободівець…….

Напишіть відгук