111

Про “роботу” Тернопільської обласної ради з комунальними аптеками області говорять нині чи не в кожному кабінеті “білого дому”… Напевно, фіктивний керівник не справляється з обов’язками тихесенько “провести” оборудку…

Співробітники СБ України викрили і припинили спробу незаконного заволодіння нерухомим майном громади м.Львова орієнтовною вартістю 30 млн грн.

Встановлено, що впродовж 2011-2012 років суддя одного з міськрайонних судів Львівської області виніс низку неправосудних ухвал щодо визнання права власності на 13 об’єктів нерухомого комунального майна Львівської міської ради. У подальшому ці об’єкти були незаконно зареєстровані службовцями Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» (ОКП ЛОР «БТІ та ЕО») на підставних фізичних осіб, які проживають на території одного із райцентрів Львівської області та не мають жодного відношення до цих об’єктів нерухомості.

За матеріалами СБУ органами прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 20 серпня, в рамках кримінального провадження співробітники СБУ спільно з прокуратурою проводять обшуки у структурних підрозділах Львівської міської ради та ОКП ЛОР “БТІ та ЕО”, повідомили “ПРО ВСЕ” у прес-центрі СБ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.