Тримайся, козаче. Скоро філософом будеш )))

Минулими вихідними журналіст “ПРО ВСЕ” прогуляювався набережною тернопільського ставу . На пішохідному переході став свідком “неймовірної” молодої, яка після шлюбу взялася промивати мізки “свіжовисвяченому” молодому. Чоловік мужньо зносив всю критику на свою адресу, але це ще більше підюджувало наречену.

-То що за вельон такий – постійно падає,- жалілася молода. Корсет мене дусить, кольца якісь такі, букет розвалюється, а ти мені ще й руки навіть не подаси – правила “першу жіночу службу” наречена.

Перелякані дружби і дружки, фотограф і відеооператор аж втекли подалі від “молодухи”, яка аж іскри метала з очей.

– Як мені йти,- вже не стримуючи крику, обурювалась наречена. Я що, плаття маю задрати…

Редакція “ПРО ВСЕ” щиро висловлює співчуття молодому. Тримайся, козаче, отаманом будеш. Або філософом.

3 comments

  1. Міша

    Тікай хлопе бо та пила буде ціле житя гризти.Такий випадок мені знайомий розказував,було це років 15 тому він був старостою на весіллі і шлюб брали в Надставній церкві і молоді стояли знимкувались і тут молодій вітер зірвав вельон і поніс по дорозі а молодий почав доганяти фату правда пару раз став на неї але таки догнав і всі йому аплодували коли він приніс наречені фату а та дура почала його пиляти і давати ляпаси,атут ввже кличуть до церкви брати шлюб а молодий довго не думаючи говорить дорогі мої гості вибачте але весілля не буде!!! і всі гості від молодого розїхались.От такий був хеппі енд.Так що хлопе задумайся коли вона всебе на весіллі таке затіяла а що буде далі

  2. орел

    а може їм так добре, для чого виставляти простих людей на огляд і осуд, це їх особиста справа як вони себе ведуть до весілля, під час і після. У кожного є свої мухи в голові, і кожен як вважає за потрібне з ними співіснує. що найменше виставляти на показ пересічних людей, та ще й додавати свої роздуми некоректно.

  3. Надійка

    Та чого ви, нормально. Можливо, ця публікація стане шансом для молодої переглянути своє ставлення до коханого, помітити недоліки у своїй поведінці, і змінитись на краще.Бо таке “пиляння”, а ще й “на людях” – то геть недобре… Сама інколи люблю “попиляти” чоловіка, то завжди нагадую собі, що варто це робити хіба що для профілактики, не надто захоплюючись, і головне – вміти вчасно зупинитись!

Напишіть відгук