Робочі місця голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна і першого заступника голови обласної ради Сергія Тарашевського можуть канути в бездну. Тернополяни, які проходили поруч, коли журналіст «ПРО ВСЕ» проводив фото і відеозапис, жартували, що свободівець -мер Сергій Надал нарешті розпочав таким методом проводити «люстрацію влади». Деякі тернополяни казали журналісту, що то давно мало б таке статися, бо там постійно розливається вода і каналізація.

— Після кожного дощу в Тернополі пам’ятник Степану Бандері стоїть в лайні,- грубо, але чесно повідав пенсіонер Степан журналісту «ПРО ВСЕ». У нас все таке в Тернополі. Навіть дітей, щоб завести в цирк, треба таким смородом і брудом йти, що ледь не ригаєш. А казали циркачі, що мерія з них здерла аж 5 тисяч гривень за дві неділі оренди місця на клозеті в парку Шевченка. Хіба це влада? От влетить хтось з бандюків на «Мерседесі», тоді вже Надал зачухається…

Якщо ж говорити фактами щодо новоутворення, з дванадцятої години дня сьогодні яма біля пішохідного переходу на вулиці Грушевського збільшувалась в розмірах доволі швидко. Якщо в обід дира була як кулак, то після 15 години вже можна було легко пропхати трилітровий бутель. Водії наразі не помічали небезпеки. Лише фіксація фотокореспондента небезпеки змушувала деяких водіїв уважніше розгледітись і оминати яму.

Добавить комментарий