Це сталося 25 серпня, під час святкування Дня міста Дубно Рівненської області. Народний депутат прилюдно, у присутності дубенчан та гостей, які відпочивали у центральному сквері міста, принизив честь та гідність вихідців із Галичини. Королюк сказав буквально таке: «Є погані люди, а є галичани». Та ще й у зневажливому, брутальному тоні відгукнувся про українські релігійні конфесії, зокрема, про греко-католицьку церкву. А людей, які поважають різних віруючих, порівняв з «триголовим драконом». Все це записали присутні місцеві журналісти і вже є в газетах та Інтернеті.

Таким чином, народний депутат від опозиційної партії «Батьківщина» виступає в унісон з відомим українофобом, міністром освіти Дмитром Табачником. Адже саме цей прокремлівський діяч свого часу принизив галичан власним твердженням, що «галичани – це лакеї, що ледь навчилися мити руки, які практично не мають нічого спільного з народом Великої України ні в ментальному, ні в конфесійному, ні в лінгвістичному, ні в політичному плані».

Ми не очікували почути ще раз щось подібне в Україні. Але, як бачите, почули. Причому вкрай образливе висловлювання про галичан каже людина, яка є народним депутатом України, та ще й від опозиційної сили.

Ганьба т.з. опозиціонеру, який маскує свою ненависть до українського народу мандатом народного депутата.

Напишіть відгук