На Монастирищині розпочався процес об’єднання партійців-опозиціонерів. Ця новина не стала сенсацією, оскільки подія відбулась саме на 166 виборчому окрузі, де вже майже десятиліття успішно працює народний депутат Михайло Апостол. Саме в цьому окрузі керують районними радами члени партії “Батьківщина”, зокрема головою Монастириської райради є Володимир Данилюк. Звісно, з янучарськими райдержадміністраціями їм доволі складно боротися, але принаймні саме у цих районах пересічні мешканці можуть добитися правди.

Загальновідомо, що Теребовлянщина, Монастирищина, Бучаччина  є на передових і в політичному житті області. Гордістю опозиції Тернопільщини тепер стане Монастириська районна рада, де керівник фракції “Фронту змін” Віктор Лисик з трьома однопартійцями-депутатами Михайлом Медведем, Олександром Підгірним та Василем Мельником написали заяви про вступ в партію “Батьківщина”. Більше того, разом з місцевими бютівцями вони створили фракцію “Батьківщина” в Монастириській райраді.

3 comments

  1. Артем

    Побачивши реакцію партійців “Батьківщини”, яких обурила відверта зрада Апостола, він сам себе вирішив виправдати. Але “пізно Міську до школи”, треба було раніше думати!

  2. Бучачи

    на 166 окрузі… десятиліття успішно працює народний депутат Михайло Апостол? Ну…. зоряна хвороба відпочиває. Ще року нема як став нардепом, а вже за десять ся тішить!!! А тішитися певно є чим, бо життя було дійсно веселе. Я тих хлопців добре знав… Апостол з Гацом (місцевим олігархом) тут на Бучаччині весело попередні десять років відгуляли і горівки не мало випили… А пан Апостол таки добре на гармошці грав і підігрував, до речі, не лише Гацу…

  3. партієць

    Є чим тішитися? Велике вливання Фронту змін!!! На весь район в “Батьківщину” влилося “аж” трьоє фронтовиків. Капець, яке досягнення… До того ж, один з них колишній працівник районної адміністрації, який, очевидно, до опозиції відношення має лише через дружбу з Апостолом.

Напишіть відгук