Своєчасне отримання заробітної плати – конституційне право громадян, на захист та поновлення якого органами прокуратури області постійно вживаються заходи прокурорського реагування

Зокрема, прокурорами вживаються заходи представницького характеру щодо стягнення із суб’єктів господарювання допущеного ними боргу з виплати зарплати працівникам.
Так, прокурором міста Тернополя до Тернопільського міськрайонного суду подано заяви про стягнення з роботодавця заборгованої ним заробітної плати працівникам на загальну суму 10 тисяч гривень.
Загалом, у зазначеній сфері судами задоволено позови, пред’явлені у поточному році органами прокуратури області, на загальну суму майже 400 тисяч гривень. На виконання судових рішень поновлено права 150 працівників.
З огляду на пріоритетність захисту прав громадян на своєчасне отримання винагороди за виконану роботу цілеспрямована робота прокурорів на зазначеному напрямі продовжується.

У поточному році за актами прокурорського реагування працівникам виплачено майже 11,5 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук