Тернопільські вболівальники футболу обурені: матч “Нива” Тернопіль -“Динамо”-2 Київ завершився в нічию. Але не це обурило вболівальників, а те, що один з ключових гравців напередодні матчу гуляв допізна нічними клубами. Півзахисник Динамо-2 Олександр Алієв напередодні матчу шостого туру першої ліги проти Ниви (0:0) порушував режим, перебуваючи в одному з нічних клубів, пише “Корреспондент”

У листі одного з уболівальників, поширеному UA-футбол, повідомляється, що 28-річний футболіст і група інших людей у ​​формі київського Динамо прийшли в нічний клуб Ріверпул і вживали там спиртні напої до третьої ночі.

Після цього компанія перебралася до іншого нічного клубу Тернополя, але звідти Алієв швидко втік, побачивши фотоапарати.

У самій грі проти місцевої Ниви Алієв виглядав втомленим, важко рухався і в підсумку, ще й заробив вилучення, достроково залишивши поле.

3 comments

 1. Ярік

  Та єрунду якусь ви пишете! Чому ж то ТЕРНОПІЛЬСЬКІ вболівальники мають обурюватися, що гравець команди-ПРОТИВНИКА гуляв в нічних клубах?! Та це нам на руку! Тим більше, підтримує місцевого виробника:)

  1. Віталій Мацюк

   тернополяни прийшли на гру, побачити справжні змагання… Люди обурювались після матчу, кричали на Алієва пияк…

 2. Ярік

  ВІталію, в Європі вболівальники приходять вболівати за свою команду, а не дивитися “справжні змагання”. Ще раз повторюю: нам повинно бути байдуже, чи гуляв Алієв чи ні. А те, що Нива не виграла, це нас справді повинно “заїдати”.

Напишіть відгук