Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.2 ст.361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства встановлено особу, яка можливо причетну до вчинення несанкціонованих платежів через систему клієнт-банк шляхом втручання в роботу автоматизованих систем фінансових установ України. Цей чоловік незаконно відкривав та отримував з банківських рахунків кошти, використовуючи при цьому підроблений паспорт на ім’я іншої особи із вклеєною в документ власною фотокарткою.

Якщо Ви впізнали або володієте будь-якою інформацією про цю особу просимо повідомити про це СБ України за телефонами: (044) 256-93-05 та (044) 256-94-58.
Прес-центр СБ України

1 comment

  1. Даник Михайло

    А як знайдете – не судіть “строго”, берекваліфікуйте того спеца на “СЛУЖБУ державі Україна” ! Навіть візьміть його в штат і озадачте його на потрібне діло. Все ж таки – спец, яких небагато, і які на вербі не ростуть…

Напишіть відгук