Сподіваємось, оприлюднення ції інформації посприяє тому, що в мерії ситуацію "вирулять" цивілізовано

Працівник прес-служби Тернопільської міської ради Nata Schewchuk повідомила у соціальній мережі, як у Тернопільській міській раді проводять конкурси на заміщення вакантних посад так, що вже відомо, хто виграв конкурс. Напевно, працівницю добре дістали, коли відверто розповіла наступне:

«ПРИКОЛ: сиджу я щойно і слухаю, як наш адмін розповідає другові про дівчинку, яку вони вже давно приготували на моє місце (і дуже треба її би прямо вже сюди, бо він би поїхав собі в Скоморохи, решта ще кудись там, а дитина би все робила), але налом: ще не варто палитися, бо моє «звільнення» мої ж колеги ще не довели до кінця. А хіба те, що я це слухаю — не палєво, народ? )))))))))))))))))))))і для чого тоді в нас оголошуються конкурси на заміщення вакантних посад, якщо ще до оголошення конкурсу навіть звичайний адмін володіє інформацією про те, хто є переможцем цього конкурсу? і говорить про це, не думаючи, що воно біднятко говорить. як каже моя бабця, ееем-мда)))»,- написала пані Наталя.

1 comment

  1. Ivan

    Я можу похожу історію також розказати…як людина виграла конкурс (бо справді була кращою) а в ост. момент «царь» відмовився її прийняти — бо була вже інша підготовлена кандидатура

Добавить комментарий