“В Україні понад 16 тис мостів. З них майже чверть збудовано у довоєнний період, ще майже 60% побудовано у 50-70-х роках минулого століття. Наразі 12% мостів потребують реконструкції та ремонту. Тобто проблеми існують. Але сьогодні ми вирішили одну з них – забезпечення безперебійного вантажо- та пасажиропотоку через Дністер”,- заявив днями віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.
Міст відкрито після ремонту  через Дністер в селі Атаки Чернівецької області. Він має стратегічне значення для всієї країни. Міст розташований поруч з державним кордоном і забезпечує основний автотранспортний зв’язок України з Румунією та Молдовою.

Роботи на мосту були виконані за 3 місяці. 85% використаних матеріалів -вітчизняного виробництва.
Завдяки проведеним роботам вдвічі зросло нормативне навантаження на міст, який тепер зможе витримати автомобілі загальною вагою 30 тон. Також збільшено габарит проїзної частини моста, створене нове покриття, знижено шум та вібрації під час проїзду транспорту.

Олександр Вілкул "пробує на зуб" якість роботи

«З 2010 по 2013 рік було відремонтовано та реконструйовано 176 мостів. До кінця року планується завершити роботи ще на 50 спорудах. А це означає – більший автотранспортний потік, робочі місця в будівельній галузі, підвищення комфорту та безпеки руху водіїв та пішоходів», – сказав Олександр Вілкул.
Довідка
Міст через р. Дністер в с. Атаки – це частина автомобільної дороги державного значення  Житомир-Чернівці. Він є ключовим транспортним і пішохідним засобом сполучення для мешканців прилеглих територій.

Напишіть відгук