У Тернополі 20 серпня освятили та передали до Севастополя для військових кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України над якими область тримає шефство Державні Прапори України. В урочистій церемонії взяли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, представники духовенства, громадськості краю та ліцеїсти Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Освячення і передача Державих Прапорів України відбулася у парку ім. Т. Шевченка обласного центру. Ініціатива виготовленння стягів належить голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну, а реалізути задумане вдалося за фінансової допомоги підприємців Тернопільщини, котрі не байдужі до українських військових моряків.

Всього виготовлено шістнадцять Державних Прапорів України для протичовнового корвету “Тернопіль”, рятувально-буксирного судна “Кременець”, протипожежного катеру “Борщів” та військової частини А2290. Окрім того, також виготовлено Державний Прапор України розміром 9 на 6 метрів для штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Напередодні 22-річниці Незалежності України, ми вшановуємо те, що об’єднує всіх нас в одне ціле і надихає на звершення в ім’я Батьківщини – це Державний Прапор, у кольорах якого назавжди поєдналися блакить неба та золото хлібних ланів України. Державний Прапор є одним із основних символів нашої суверенної держави, втіленням незламності, честі і гідності, волі і прагнення до самостійності. Під час мого нещодавного перебування разом з делегацією Тернопільської області в Севастополі, керівництво ВМС України звернулось з проханням до Дня Державного прапора допомогти у виготовлені державних знамен для підшефних військових одиниць та штабу ВМС України.

Урочиста передача підшефним військовим кораблям Державних Прапорів України, виготовлених на Тернопіллі відбудеться у Севастополі 23 серпня, повідомив “ПРО ВСЕ” Василь Лабай, Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
Фото автора

Напишіть відгук