47 безробітних у Тернополі стали бізнесменами

Поділитися

Заходи активної політики служби зайнятості в м.Тернополі (січень-серпень 2013р.)
З метою підвищення рівня соціального захисту незайнятого населення на ринку праці, основна увага приділяється реалізації заходів активної політики зайнятості. Так, за січень – серпень 2013 року проведено 648 семінарів „ Служба зайнятості консультує, допомагає, навчає ” з техніки пошуку роботи, в яких взяли участь 5441 чол., 71 семінар з жінками на теми: „ Жінка і праця ”, „ Особливості зайнятості жінки ”, з гендерних питань – в яких взяли участь 689 жінок. З початку 2013 року в міськрайонному центрі зайнятості було проведено 48 семінарів з профорієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії, в яких були задіяні 1285 чол., 12семінарів з відновлення престижу робітничих професій та презентація професій – 64 особи, 26 семінарів для зареєстрованої молоді на ринку праці – 165 чол. За січень – серпень 2013 року проведено 40 інформаційно – просвітницьких семінарів з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу – 396 чол., 46 семінарів з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми – 474 чол., 22 семінари для осіб з обмеженими фізичними можливостями – 120 осіб, 32 семінари з основ комп’ютерної грамотності – 74 чол. та 55 тренінг – семінари для довготривалих безробітних, до яких були залучені 588 осіб. За цей же період 2013 року проведені 34 інформаційних семінари „Як почати свій бізнес” – 194 особи і 8 семінарів з основ організації сільського зеленого туризму – 47 чол.
За січень – серпень 2013 року було проведено 16 масових заходів „ Акція „Випускник” – 654 учні, а також 7 ярмарок професій, до яких були залучені 358 осіб.
Для популяризації одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності з початку року проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення, щодо можливості започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості. За січень – серпень 2013 року проведені 34 інформаційних семінари на тему «Як започаткувати власний бізнес» з орієнтації на підприємницьку діяльність, в яких взяли участь 194чол. З початку 2013 року 47 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 20 жінок, 28 чол. з числа молоді віком до 35 років.
З початку 2013 року 800 безробітних проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації (у 2012 році – 732 чол. ). Набір на професійне навчання проводився за 39 професіями. Найбільшою популярністю користувались професії(спеціальності): оператор комп’ютерного набору, касир торговельного залу, кухар, манікюрниця, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, бухгалтер, менеджер зі збуту, муляр, перукар, електрогазозварник, менеджер малого підприємництва, комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку, економіст, кравець, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, квіткар, косметик, провізор, адміністратор, бармен, офіціант, столяр.
З метою розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років та посилення їх соціального захисту 103 особи отримали в центрі зайнятості ваучери для оплати навчання за новим фахом із затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 року №207 переліку професій (спеціальностей) та напрямів.

Тернопіль засмітили фальшивою “Українською правдою” (фото)

***

Звернення ініціативної групи руху “Третя Українська Республіка” до громадян, опозиційних політичних сил і влади Тернопільщини

***

Де в Тернополі продають зіпсуту ковбасу вагітним жінкам

***

Аркадій Войтюк у Тернополі розповів про особисте, Юрмалу “нижче плінтуса”, україномовність зірок та 20 тисяч доларів на кліп

***

Відомим тернополянам почали підкидати фальшиву “Українську правду”

***

У Тернополі затопило бізнес-імперію мера (відео)

***

Герой України почав розколювати опозицію

***

Юлія Тимошенко привітала Януковича

***

Мало хто знає, що 11 вересня в Нью-Йорку, рятуючи людей, героїчно загинув українець Іван Скала

***

У які прикмети вірять представники різних професій?

***

У Тернополі в криміналітету вилучено 30 кг кокаїну, вартістю понад 6 млн. доларів США

***

Влада України, представлена Партією регіонів, проситиме у МВФ позику у 15 млрд. доларів

***

16 вересня в історії Тернополя, України і світу

Де є робота у Тернополі?

У головній бібліотеці Тернопільщини – акція