Чотирьох членів банди засуджено за напад і викрадення людей

Поділитися

Чотирьох членів банди засуджено за напад і викрадення людей на Львівщині, причому одного з них – до довічного позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, передає УНН.

Чотирьох членів угрупування обвинувачено в тому, що в 2002 році з метою вимагання 300 тис. доларів США вчинили розбійний напад, поєднаний із насильством та викраденням двох громадян Республіки Чехія і громадянина України.

Злочинці насильно утримували зазначених осіб у дачному будинку, причиняючи їм тілесні ушкодження. Погрожуючи зброєю, члени організованої злочинної групи незаконно заволоділи грошовими коштами потерпілих на загальну суму понад 535 тис. грн.

Лише на третій день після незаконного позбавлення волі, та передачі вимагачам грошей, потерпілим вдалося розбити вікно, втекти та звернутися у правоохоронні органи.

Злочин було розкрито, а кримінальну справу про обвинувачення зловмисників скеровано до суду.

Пустомитівським районим судом всім учасникам злочинного угрупування призначено покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 13 років з конфіскацією майна, а одному, із врахуванням його попередньої злочинної діяльності, довічне позбавлення волі, йдеться у повідомленні прокуратури.

Двоє нетверезих хлопців побили і зґвалтували десятикласницю

Упіймали чоловіків, які пограбували жінку-інваліда