Донецький “Шахтар” зіграв внічию з “Манчестер Юнайтед”

Поділитися

“Шахтар” зіграв внічию з “Манчестер Юнайтед” на “Донбас Арені” з рахунком1:1. У складі “Манчестера” гол забив Уелбек на 17 хвилині, а у донеччан рахунок зрівняв Тайсон на 77 хвилині матчу, повідомляє УНН.

Матч розпочався з боротьби у центрі поля. “Манчестер Юнайтед” атакував по флангам, а “Шахтар” був змушений грати на контратаках. Рахунок відкрив гравець “Манчестера” Уелбек після подачі штрафного удару.

У другому таймі донеччани продовжили атакувати ворота англійців. Рахунок зрівняв Тайсон своїм потужним ударом на 77 хвилині. Донецький “Шахтар” провів яскраву кінцівку матчу. Зустріч закінчилася нічийним результатом 1:1.

“Шахтар” — МЮ: під час матчу на “Донбас Арені” ввімкнуть обігрів

Четверо грабіжників винесли з ювелірного магазину на Донеччині прикраси на мільйон гривень