І на саме складне питання завжди є проста відповідь!

Поділитися

Здавалось би таке складне питання – А чому це так раптом Янукович став таким затятим евроінтегратором ?

Питання це настільки складне та всебічне, заплутане та широке, що журналісти і шлюхи від журналістики, а разом з ними аналітики та експерти, політологи разом з політолухами чого тільки не нагородили в своїх писанинах та писульках.
Які тілька версії, припущення, прогнози і т.д. не пропісані в тих повчальних стаття і статейках …

А відповідь на те питання проста – окозамилювання та міскозабруднення пересічного обивателя.
Так, шановний мій читач, саме така проста відповідь на це складне питання.
“А для чого це робиться ?” спитаєш ти, бо саме таке питання одразу виникає у думаючої людини. Відповім тобі, шановний.
А робиться вся ця інформаційна шуміха тільки заради одного – відволікти тебе, читач, від більш головних для тебе питань – рівень твого життя, чому не підвищують заробітню платню, чому ціни на ВСЕ ! ростуть, а пенсії “заморожені”. Тут можно ще багато чого дописати, але сподіваюсь ти вже зрозумів …
І не буде ніякої евроінтеграції у нас, і не будуть підписані наміри про ту асоціацію з Европою, чи ще там щось з обіцяного януковичами. І не буде звільнена з буцигарні Ю. Тимошенко, тому що то єдина реальна загроза для цієї влади.
А буде після того ” невдалого самміту” з нашої евроінтеграції створена чергова інформаційна лобода від влади для пересічних, щоб знову відволікати їх від головного питання – А ДЕ Ж ТЕ ОБІЦЯНЕ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ?
Ю. Тимошенко і далі буде в буцигарні, персічні громадяни будуть активно, з подачі влади, обговорювати неспроможність опозиції щось змінити та зробити, а януковичі і надалі будуть робити свою справу – будувати рабську державу в центрі Европи.
Ось така вона, проста відповідь на складне запитання.
З повагою, О.Башта. 2013р.

Дійсно корисні уроки

Куди пропали гроші на утримання “молодняка” на Тернопільщині?