Керівник бухгалтерії райдержадміністрації постане перед судом, бо виплатив нормальну зарплату вчителям

Поділитися

Прокуратурою Тернопільщини  направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника бухгалтерії відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій за фактом службової недбалості, внаслідок якої державним інтересам завдано шкоду в сумі понад 111 тисяч гривень

Керівник бухгалтерії упродовж травня-серпня 2011 року не проконтролювала достовірність відображеної у відомостях нарахованої заробітної плати працівникам освіти району.

Як наслідок, бухгалтерами проведено неправильний розрахунок середньоденної зарплати для виплати відпускних, що призвело до переплат заробітної плати за час відпусток на загальну суму понад 81 тисяча гривень та зайво проведених нарахувань на загальну суму понад 29 тисяч гривень.

Внаслідок службової недбалості бухгалтера державним інтересам спричинено збитки на загальну суму понад 111 тисяч гривень.

У ході досудового розслідування збитки повністю відшкодовані.

Прокуратурою району обвинувальний акт стосовно керівника бухгалтерії направлено до суду за ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Обвинуваченому загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, повідомляє “ПРО ВСЕ” прес-служба прокуратури Тернопільської області

Ділові очікування підприємств значно покращилися в ІII кварталі 2013 року

Для чого в центрі Тернополя лабораторія за 1,7 мільйона доларів?