111

Телеканал National Geographic в 45-хвилинному репортажі “Місто обману” показав Прагу, як місто, повне повіями-кишеньковими злодіями, фальшивими дилерами наркотиків, торговцями-грабіжниками і таксистами-шахраями. На перевірку, однак, виявилося, що використані в програмі сцени та інтерв’ю – зіграні найнятими акторами і статистами. Про це повідомляє Радіо Праги.

У програмі показано, як головного фігуранта репортажу в чеській столиці при купівлі у вуличному кіоску хот-дога обманюють на тисячу крон (40 євро) або намагаються без надання будь-яких послуг обібрати на 500 євро. Празькі таксисти кілька разів на кругленькі суми обраховують героя репортажу, а наркодилер продає йому два грами харчової соди під виглядом кокаїну.

Показані в репортажі та інтерв’ю з шахраями, обдурили головного героя фільму. Як заявляє прес -секретар празької поліції Яна Рослерова, перевірка, яку криміналісти здійснили у зв’язку зі злочинами, показаними в даному фільмі, розкрили підступ.

Наприклад, бар в празькому районі Жижков, де героя фільму шантажували, давно закрито, а фірма Eurotaxi, чиї водії “надули” пасажира, з 2011 року проходить процес ліквідації, та й володіє нею абсолютно інша особа, ніж людина, показана в репортажі .

Дана справа, підкреслює прес-секретар празької поліції, ймовірно, завершиться позовом, так як постраждав імідж чеської столиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.