111

До редакції тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” звернулась тернополянка пані Марія Н. Має жінка клопіт через навчання дитини в місцевій школі. Ми вирішили оприлюднити повідомлення тернополянки, оскільки таку гризоту можуть мати чимало батьків чиї діти відвідують нижче згадану школу.

“Мій син навчається в  тернопільській школі №6(в тій, що керує Олександр Остапчук). Вчора показує запис в щоденнику: 653 євро – круїз по 10 країнам. Каже, що вчора 17 жовтня в школу прийшов дядько в чорному плащі, зайшов в клас (казав що звати Євгеном), та розповів про прекрасну можливість відпочити за кордном на океанському лайнері відвідавши 10 країн. Це коштує 653 євро з дитини. Вчителька сказала цю інформацію записати у щоденник. Батьки з цього приводу телефонували один одному і дивувались, що Остапчук вже турпутівки продає. Адже без його “благословення” по класах не пустили б “туроператора”.
Окрім того,  Остапчук дуже оригінальний керівник ))). У рамках проведення чергової брєдової ідеї діти мають приходити кожен день в сорочках певних кольорів: оранжевій, зеленій та ін.
Ще одне дивне. Батьки вже навіть не пошепки розповідають що він пішов в сектанти. Нещодавно пан Олександр побачив на одній із учениць хрестика. Дуже обурився, сказав, що ти цього робити не треба, мовляв, ти носиш на собі символ смерті – хреста. Запитав ученицю. якби твої батьки загинули в автокатастрофі, хіба б ти носила автомобільну дверку на шиї, як символ їхньої смерті.

18 comments

 1. Василь

  Впізнаю “замашки” цього директора))))

 2. остапчук

  в нашій школі навчаються гарні діти і розумні батьки .вищезгадана мама не навчає дітей в нашій школі. підлість і заздрість потрібно лікувати, а не друкувати хворі фантазії. а вам,шановні журналісти,перш ніж друкувати якусь образу,раджу прийти до нас ,і перевірити .чекаю вас і хай вам буде добре!

 3. dok

  А чи не можна було в директора школи взяти інтервю перед тим як оббріхувати?

 4. Марія К.

  Чому б йому не заробити, коли батьки за все МОВЧКИ платять (і я така ж)!? А про футболки з логотипом школи чули? Це – обов’язково! і не важливо, що фізкультура тричі на тиждень – купуйте по три-чотири футболки, та й усе! Щороку нові впровадження, скоро мабуть і білизна на дітях буде з логотипом школи 🙁 Може, не так би зачіпало мене особисто, якби я сама не вчилась у цій школі (до речі, ще за “раннього Остапчука”). Знаєте, вчилась чудово без форми, емблеми на грудях та “фірмової футболки”! І ніхто не ходив до школи напівголий чи в дірявих джинсах…

 5. Марія К.

  Не можу стриматись 🙂 : за моїми активними спостереженнями, ЖОДНА школа Тернополя не дотримується такої жорсткої політики щодо носіння форми. Які у нас зараз наймодніші? Скажімо, №3,1,29 -звісно, форма є і діти у ній ходять. АЛЕ ніхто не завертає їх з порога ДОДОМУ, як це робить наш директор, за те, що прийшли у джинсах. Чомусь вважає, що це важливіше за саме навчання. Адже коли батьки скаржаться на те, що немає жодної вчительки з англійської мови, яка б ВЧИЛА і НАВЧИЛА – розводить руками, мовляв, що я можу зробити…

  1. Валентина

   Для того, щоб чомусь навчитись, потрібно цього хотіти і докласти праці.Отож, якщо в дитини немає бажання, і мама збоку підтакує про нездар -вчителів, то результат буде лише негативний. Про життя в школі має право писати той журналіст,який сам вивчив це питання зі слів багатьох учнів,батьків,вчителів, а не з пліток .Такі речі говорять про рівень журналіста, редактора,газети.Стосовно того,що директор не прислухається до думки батьків, то вже гріх так говорити,бо кожен, хто з батьків цікавиться шкільним життям і хоче внести свої пропозиції, обговорити будь-яке питання,робить це на батьківських зборах, при зустрічі з директором,з вчителем,з класним керівником без проблем.Вважаю,що той,хто справді хоче,щоб дитині було затишно,ховатися за спини не буде, навіть якщо і виникають якісь питання.А “Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука”-це справжня шкільна родина,тут справді і навчають,і виховують,бо не стоять осторонь,коли у когось радість чи біда, тут нема чужих дітей ,тут навчають бути правдивим і добрим,мудрим і культурним;так тут не дозволяють пропускати без поважних причин уроки, бігати на перекур на перервах, вживати нецензурні слова, пити пиво , мати непристойний вигляд ,бажати кумусь щось зле.Що ж тут поганого? Думаю, що кількість батьків, які привели своїх дітей у цю школу, говорить про популярність закладу.

 6. Nadia

  Ужас, це потрібно звертатись у відділ освіти багатьом батькам, думаю цьому можна зарадити, а ще залучити телебачення, журналістів зараз бояться…)))

 7. Валентина

  “три-чотири футболки…”,як ви можете навчити чогось доброго свою дитину, коли так безсовісно обманюєте людей.Починайте з себе.Ви прийдіть і подивіться, як вони тішаться ,коли їх одягають,запитайте чи подобаються вони дітям.

 8. Alla

  Цікаво, а чому таку примітивну анонімку не розмістили у друкованому виданні? Відповім – за наклеп прийшлося б відповідати, а тут шум з пліток підняли, а якщо запахне проблемами – вмить сторінку можна забрати з он-лайну…

  А по суті піднятого питання відповім лише кількома аргументами. По-перше, стосовно шкільної форми. Як мама двох підлітків, цілком підтримую дирекцію у цьому питанні, бо купивши доньці і сину по красивому діловому костюму (це ж не шаблонна радянська форма!), кілька блузок і сорочок, маю цілий рік спокій з одяганням. А щодо самовираження, то учнівське самоврядування запронувало провести кольоровий тиждень – класна і оригінальна ідея! Колись дозволявся у пятницю вільний дресскод)))

  По-друге, щодо футболок. Ми купили по одній за символічну плату. Вони гарної якості. Я сама влітку працюю у дитячих і молодіжних таборах, регулярно відвідую семінари та тренінги – усюди використовуються футболки (часом сумки, блокноти чи навіть флешки) із символікою. Так зручно ідентифікувати учасників, ділитись на команди і т.д. Та й просто, це подобається дітям. І мені, як мамі….

  По-третє, стосовно пропозицій відвідувати інші школи чи навіть країни. Мій сусід, якомуу зараз 37 років, зараз мешкає у Німеччині. У нього хороша робота і 2 добрих диплома, один з яких європейський. А старт ця дитина (до речі, напівсирота) взяла у стінах 6-ї школи. Він добре навчався і свого часу їздив по обміну учнями до Німеччини.

  По-четверте, стосовно отого всього багна, яким тут поливають школу. Олександр Остапчук – абсолютно адекватна людина, з яким можна вести діалог. Сама мала різні ситуації, але не писала анонімки і не розповсюджувала плітки. Проблеми потрібно вирішувати по-дорослому – шляхом конструктивного діалогу, а не кидати болотом з монітору з “засади”.

  По-пяте, щодо “журналіста”, який намагається підняти відвідуваність свого інтернет-ресурсу. Перевіряйте факти перед розміщенням! Краще публікуйте звернення реальних людей з реальними проблемами. Ось у парку “Топільче” доріжки розбили – ні велосипедом, ні дитячим візочком не проїхати, а на підборах зовсім не пройдеш. Але футболісти на автівках по парку на гру їздять справно. Допоможіть підняти це питання перед владою (моя адреса є у вас в редакції).

 9. Angelina

  Знаєте, я навчаюся в цій школі і перед тим, як писати цю інформацію перевірте факти і не перебільшуйте! Це – ліцей і у всіх пристойних закладах світу, зокрема Європи, ВСІ учні і студенти ходять в формі, та в нас лише футболки однакові, а в них – весь костюм! Щодо тур агенції, то вчителі не заставляли писати цю інформацію в щоденники.
  А якщо вам не подобається 6 школа, то в Тернополі є ще 29 шкіл в яких не заставляють купляти футболки, одягати щодня форму, робити веселковий тиждень та багато веселих і цікавих заходів!

 10. Марина

  Цілком підтримую Alla, бо моя дитина теж навчається у 6 школі. І коли нас щось не влаштовує(маю на увазі батьків), то ми не пишемо кляузи в інтернеті, а говоримо це директору у вічі. І повірте, провчившись до 9-го класу у нас жодного разу(ні у мене, ні у доньки) не виникало питання, щоб перевестися у іншу школу. А як Ви шановна Марія маєте такий, як Ви кажете, клопіт з навчанням Вашої дитини, то чому б Вам не поміняти школу і не мати клопотів?

 11. Я

  Кстаті наш директор ще й в неті дивиться що учні викладають собі відео та фото (був такий випадок ) і взагалі як на мене не має права!а ви як важаєте?

 12. Я

  Також придумав собі шоб діти штрафи платили за погані слова( я не кажу шо матом говорити можна но штрафи це занадто є інші способи .
  Хоча йому за шось жити треба і машину заправляти:))

 13. Uname

  Дійсно була така ситуація про відео.І взагалі якось забагато контролю в школі…

 14. Victim

  Хочу висловити і свої думки з цього приводу. Я навчаюсь в 6 школі. Звісно, не все ідеально. Не можливо створити ідеальні умови для більш ніж тисячі дітей, які навчаються в нашій школі. Хоч і я зовсім не підтримую пані Марію, але декілька обурливих думок щодо дирекції і вчителів маю. Я не осуджую нашу форму. Це беззаперечно добре, адже нам не потрібно витрачати безліч грошей на ‘модні’ джинси чи зовсім недоречні фудболки , щоб похвалитись перед однолітками, але , я думаю, що не потрібно бути настільки категоричними щодо форми. Не кожен може дозволити придбати чорні штани, які б не змінили колір на сірий. Якщо ви кажете нам одягати чорні штани, ми їх одягаємо, хоч може й не з такої тканини як вам треба, але , здається, це не відіграє важливої ролі щодо навчання. Дальше хочу розповісти про одну пані вчительку. Ця ситуація обурила не тільки мене! Вона зовсім не готується до своїх уроків, вона не знає предмет, який викладає, але хоче , щоб ми знали його досконало, не зважаючи на інші предмети, які ми теж повинні знати. Ця вчителька майже не пояснює матеріал, а читає все з ‘чарівної’ книжки для вчителя. Це не гідне ставлення до предмету, який викладаєш. І в ,певній мірі , неповага до учнів. Також, є невірними слова пані Марії щодо вчителів англійської мови. Звісно, не всі навчають так добре, щоб знати мову досконало, але мене, наприклад, навчає вчителька, яка добре знається на тому, що вона викладає. Якщо сина чи дочку пані Марії навчає вчителька, яка не подобається їй, то нехай змінить клас або школу! Щодо веселкового тижня, то тут маю декілька думок. Це цікаво і весело, але це б не мало бути примусовим. Коли я прийшла до школи в звичайній білій футболці, директор сказав мені, що це неповага до школи! Але є безліч хороших сторін! Думаю, ви б не хотіли, щоб ваша дитина навчалась в школі, вчителі якої зовсім безвідповідальні, учні ходять в порваних джинсах, курять і навіть більше того! Якщо ви не хочете , щоб ваша дитина виросла гідним громадянином, то можете переводити її в іншу школу! Вас ніхто не тримає!

 15. анонім

  Наш директор постійно повторює про те, що наша школа елітна і виховує еліту. Я не буду казати багато гучних слів, просто для того щоб таке констатувати купіть хоча б нові комп”ютери в кабінет інформатики, запросіть ще одного вчителя фізики у школу і перевіряйте кваліфікованість вчителів, бо погоджуючись з вищесказаним, можу доповнити, що одна особа, яка навчає дітей у школі української літератури і ще й обіймає посаду завуча просто вирішила полегшити собі життя і “навчати” учнів з чарівної книжечки, що називається “Мій конспект”.

 16. kate

  6 школа найкраща . І неварто казати те чого немає

 17. kate

  Марія К. якщо вам щось не подобається шуруйте в іншу школу. А нема чого брехати моя школа Чудесна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.