111

Користувачі соціальних мереж реагують на перемогу українця Володимира Кличка над росіянином Олександром Повєткіним численними фотоколажами, передає УНН.

Зокрема, у топі Livejournal знаходяться записи користувачів з промовистими назвами: “Мордобокс”, “Наших б’ють”, “Повєткін vs Кличко: програш “руського вітязя” ті інші.

Як повідомлялось раніше, коли Володимир Кличко, після перемоги над Олександром Повєткіним, тримав слово на ринзі, глядачі його освистали.

Нагадаємо, російський боксер Микола Валуєв прогнозує, що у найближчий час команда боксера Олександра Повєткіна буде домовлятися з командою Володимира Кличка про новий бій. Він також розповів, що його дружина Галина вважає, що Кличка треба дискваліфікувати та вигнати з боксу. 5 жовтня український боксер Володимир Кличко здобув перемогу над росіянином Олександром Повєткіним.8 comments

 1. Мар

  После драки кулаками не машут. Клички остануться чемпионами, а брат Саши явно испортил ему бой. Если бы не его мат, Саше было бы спокойней. Он нервничал, и это “благодаря” брату. Я думаю Саша ему спасибо не сказал. Как украинец скажу вашему боксеру- респект, держался до конца.

 2. Читач

  А причиною дискваліфікації визнати перемогу над “Русским Витязем” Повєткіним!!!)))))))))))))))))

 3. Кіндрат

  А, що в горил ще бувають і дружини які в чомусь там розбираються? Адже мавпи позбавлені можливості мислити.

 4. Александр

  Валуева не то что выгнать из бокса…его туда и пускать не стоило… А мнение жены Валуева о Володе Кличко…станет видимо мнением России…

 5. Александр

  Я переживаю только за Александра… Внешний вид ему испортили и настроение… Главное, чтобы не обиделся на всех и не ушел из спорта… Правильно значит делал, что от двух боев с Владимиром откосил… Не стоило было ему ввязываться в эту авантюру… Здоровья Александру…

 6. Мойша

  Дебильные комментарии Валуева – это тявкание Моськи на Слона. Валуев – очень тупой и умственно отсталый человек , он даже в своем блоге правильно писать “по-русски” не может , а как боксер он против Кличко выйти в ринг в свое время – испугался.
  А Кличко победил заслуженно и проявил благородство не отправил Поветкина в его доме в нокаут , весь мир видел , что Кличко мог это легко сделать. Как говорят на востоке – ” Собака лает , караван идет” .
  Браво Кличко !!!

 7. Кіндрат

  Все,що мною написано стосується М. Валуєва і його дружини Галини яка вважає, що потрібно дискваліфікувати нашого Володю. Про таке можуть говорити лише зовсім безмізкі люди.

 8. Alex

  Освистали…дружина Валуєва коментує… Вкусити не можуть, так хоч трохи побрешуть. Якщо абстрагуватися від грошей та політики , Повєткін зі своїми кидками не Тайсон і їм не буде. І для його 34 років це межа, через яку йому не перейти доки є Кличко. А відносно мужності… та куди ж йому подітися було, коли такі гроші в нього вклали . Хіба що єдина радість – своїми ногами з рингу пішов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.