Тернопільська “Нива” стала першим чвертьфіналістом Кубка України

Донецький “Шахтар” і тернопільська “Нива” стали першими чвертьфіналістами Кубка України з футболу 2013-2014 років, передає УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

Мірча Луческу привіз на гру 1/8 фіналу з першоліговим ФК “Миколаєвом” основний склад донецької команди, надавши, щоправда, шанс проявити себе нападнику команду Шиндеру. Незважаючи на статус явного фавориту зустрічі, “гірники” майже протягом сорока хвилин не могли знайти шпаринку у захисті господарів поля.

На 15-й хвилині Коста м’яким пасом знайшов у штрафному Тайсона, той технічно прийняв м’яч і пробив у нижній кут — Буличов у відчайдушному підкаті заблокував удар. На 32-й хвилині Хюбшман хорошою передачею з глибини запустив м’яч на хід Шиндеру, Антон пробивав по воротах з гострого кута, але влучив у ногу Товту.

І все ж “Шахтарю” вдалося до перерви відкрити рахунок у поєдинку і піти до роздягальні у гарному настрої. Той самий Хюбшман віддав м’яку передачу на Фернандо, котрий обробив м’яч і пробив з-під ніг Пєскова. М’яч рикошетом від захисника опинився у сітці воріт.

У другому таймі на полі точилася гра “у гойдалки”. “Миколаїв” спробував нав’язати боротьбу донеччанам і розпочав більш активно турбувати захисні порядки гостей. Саме тому у “Шахтаря” з’явилися вільні зони, внаслідок чого, підопічні Луческу ще двічі відзначилися у воротах суперників.

На 58-й хвилині Коста зробив навіс з флангу на дальню стійку, а Луїс Адріано у дотик з гострого кута закинув м’яч за спину воротареві точно у дальній кут. Крапку у матчі встановила результативна триходівка “гірників”: Тайсон віддав передачу на Шевчука, той покотив м’яч уздовж лицьової лінії, а Едуардо нічого не залишалося, як вразити ворота Товта − 3:0.

Інший матч 1/8 фіналу Кубку України між тернопільською “Нивою” і київським “Арсеналом” не відбувся, оскільки столична команда не приїхала на цей матч. Згідно з регламентом змагань, “Арсеналу” буде зарахована технічна поразка, а “Нива” автоматично здобуде путівку до чвертьфіналу.

Решта матчів 1/8 фіналу Кубка України відбудуться у середу, 30 жовтня.