111

Ніби журналіст, а не працівник ринку, Наталка Колтун

Сьогодні відбулася “подарункова” акція протесту журналістів Тернополя щодо свавілля чиновників Тернопільської облдержадміністрації на відкритому засіданні транспортного комітету Верховної Ради. Усі, хто бажав і зумів прийти на захід, зробив це. Були й такі журналісти, наприклад, як Роман Якель та Любов Левицька, яким через різні життєві обставини не вдалося завітати на акцію. Були й колеги, які виступали проти “виходу в люди”. Проте, жоден журналіст не вчинив так, як це зробила власкор Національного радіо Наталя Колтун. Читаючи її коментарі-дописи,  диву даєшся як  журналісти-“державники”, які виступають здебільшого агітаторами бюрократичної машини та маразму чинуш різного калібру на Тернопільщині можуть “нааналізуватись”.

Чернівецький власкор Нацрадіо Вадим Пелех поширив у Фейсбуці статтю Тернопільські журналісти протестують проти свого вигнання з виїзного засідання комітету Верховної Ради з коментарем “бола поширюється…”.

І тут, м’яко кажучи, дивує, що написала Наталя. Коментувати не буде. Просто оприлюднюємо, щоб застерегти колег…

 

 

Від “ПРО ВСЕ”

Напевно, розстріляти треба блогерів, журналістів веб-сайтів, рівень довіри до матеріалів яких в рази вищий від “державницьких” нікому не потрібних звітів на радіо, пресі і Хоптян-ТБ, які ніхто не слухає окрім самих чиновників.

P.S.

5 comments

 1. Наталка Колтун

  Підписуюсь під кожним словом. Ще раз доводить твою, Борисе, м’яко кажучи, неадекватність. Доведеш, що ти крутий журналіст, а не той, хто виливає помиї на всіх підряд, будемо спілкуватися! А так хотілося з тобою по-людськи!!!


 2. Author
  Борис Машлянка

  Напередодні цього коментаря п. Наталя зробила “загрозливу ділову пропозицію” зовсім кардинальну за змістом наступного коментаря (див. фото)

 3. Віктор Литвинчук

  Почитавши коментарі, був здивований, що в Тернополі є якась “журналістка” за прізвищем Колтун. Стільки граматичних і стилістичних помилок, яких їй вдалося зробити в інтернет-брудослів’ї, не допускають навіть першокурсники загально-технічного факультету, не кажучи вже про журналістику. А втім, усім відомий рівень тернопільського радіо і ТТБ. Бригада швидкого обслуговування Зайця. Можу зрозуміти, що кожен десь працює при цій владі, але хто вас так змушує вислужуватися, дорогі мої мацейки, зайці, новосядлі, колтуни?.. Гидко. Бавитесь в журналістику?

 4. ЛАМА

  Борисе, ти молодець! Нормальна, порядна людина, яка не погоджується бути підтирачем у цих п’яничок і випадкових перехожих в коридорах влади. Тримайся! Той хлопчик, який сказав: “А король-то голий!” теж виглядав смішним для челяді. Це звичайна кухонна челядь, козачки, які подають капці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.