111

Черговий скандал у Збаражі. Поки політики міняли не зовсім адекватного мера Михайла Бочарова, інший його ставленик – свободівець Юрій Дмитришин, який без належної освіти очолив міське комунальне підприємство “Добробуд”, не зовсім справляється зі своїми обов’язками. Головний комунальник міста мав би дбати про чистоту і порядок, проте навіть на збаразькій сміттярці такого не має. Чомусь усе сміття не завозиться на територію площадки, виділену для цих потреб, а скидається хаотично на дорозі.

-Ну подумаєш, поправлять бульдозером,- скаже будь-який українець, читаючи ці рядочки і звиклий до безладу в нашій країні. Але з таким станом речей не згідні мешканці Старого Збаража, де чиниться такий бедлам.

Новообраний заступник міського голови Збаража Роман Адамович обурюється, що на смітник зараз заїхати технічно не можливо. Вся дорога, яка веде до складувальної площадки засипана сміттям, яке також знаходиться і перед самим заїздом на смітник. З цілих куп видно лише верхню частину шлагбаума та трішки сторожової будки.

Але найпроблематичнішим в даній ситуації є те, що через дорогу  розташоване кладовище. Хіба добрий господар, націоналіст-християнин може так чинити?

Завтра сміття вивезти не буде куди. Просто фізично відсутня можливість заїхати на смітник. Неначе спеціально викидали на дорогу,- каже пан Роман. Якщо висипати ще день-два, то дорога на кладовище і до церкви буде просто перекрита”.

Сумно в цій ситуації від того, що по даній дорозі ходять збаражчани до козацької церкви Преображення Господнього. Храм Української православної цекви Київського патріархату є 1600 року заснування! Невже керівнику збаразької “Свободи” Дмитришину “не муляє” лише від однієї думки про таке капарство!?

Далі коментувати ситуацію вважаємо не потрібно, а необхідно закотити рукави і навести порядок. Якщо ж керівник-політик має переконливі аргументи про “політичні провокації” – присилайте інформацію на електронну скриньку “ПРО ВСЕ” – provse87@mail.ru

Фотографії з прибраною територією також оприлюднимо.

 

 11 comments

 1. Місцевий

  Адамович молодець, вже хоче відкат заробити на прибиранні. Адже депутати на це виділили 48 тисяч, а щоб там прибрати треба 3-4 тисячі. НЕ дивно, що по вухах у боргах Адамович хоче все робити: ltdaily.info/ternopil/na-miskoho-holovu-jdut-schob-pohasyty-miljonnyj-kredyt

 2. збаражанин

  чого вартий керівник за спеціальністю продавець от як газдують керівники свободівці.Чого рахувати чужі гроші та перейматися чужими кредитами. Дмитришин і Бочаров думали, щоб не зробити, а грошики відкатати, Адамович може дійсно покаже, що щось тай можна робити, а не скиглити

  1. Петро

   Бочаров і Дмитришин закатали 200 тис.грн. з міського бюджету в дві латки на вул.Січових Стрільців.

 3. Володя

  Та не смішіть народ,що Адамович,щось хоче зробити. Кримінал за ним плаче. На відкатах на житися хоче,щоб бабло заробити і пропіаритися. Як завжди в принципі. Отщетрохи почекаємо і вони нас всіх скоро ПРБЮТ своєюполітикою. Завоняєм на всю Україну

  1. Петро

   Це швидше свободівське бидло “прославиться” на всю Україну!

 4. Петро

  Цікаво взнати скільки грошей кладе собі в карман Дмитришин і скільки йде на рахунок КП”Добробут” за день збирання сміття в м.Збараж.Бочаров спеціально вижив “Альфатер” ,при якому в місті не було таких проблем із сміттям і на рахунки МР(а не Бочарова і його побратимів) поступали живі гроші.
  Подібна ситуація із КП”Ринок Оболоня”(директор ще один побратим екс-мера Муравка), яке за 6 років свого існування не принесло в казну міста ні копійки, але й ще примудрялись щороку “пропихати” через бюджет міста по 30-60 тис.грн.фінансової допомоги(коли ринок був в оренді в бюджет міста поступало по 150 тис.грн. в рік тільки за оренду)!

  1. Місцевий

   Те, що в Адамовича кредити висять і він хоче продати міський ринок вже всі знають. Не потрібно так виправдовувати майбутній продаж міського ринку)

 5. Валентина

  Шановні, а чи не пора нам всім нам разом взятися та допомогти не тільки міській раді у наведені порядку в місті, давайте позкошуемо бур’ни біля наших будинків та біля приміщень, які нам належать, а там і приберемо територію біля себе і не будемо рахувати чужі кредити.
  Давайте допомагати а не шукати кістку в молоці .Дійсно що робили попередні керівники і до чого довели місто ми бачимо,то ж даймо шанс людям які принаймі щось планують зробити…..

  1. СВОЯ

   …………….МИ ЦЕ РОБИМО НА ІНТУЗІАЗМІ А ВЛАДА ГРОШІ ПОЛУЧАЄ!А КУДИ ПОКОСИ ДІТИ?СУХІ ДЕРЕВА І АВАРІЙНІ ХТО ЗРІЗАТИ БУДЕ …МИ!НУ ТОДІ Я ВАМ БАЖАЮ МУЖНОСТІ І ТЕРПІННЯ!

 6. СВОЯ

  Адамович і Дмитришин двоюрідні брати і до цього кроку вони йшли цілеспрямовано!одного д…ла позбулися бо розлух від алклглдю !інша головна біль прийшла!а скільки в нас стихійних звалищ!люди кидають під ноги !а що в центрі міста робиться!СОРОМ!І ТИМ ЩО БУЛИ І ТИМ ЩО Є!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.