Український клуб вперше в історії переміг у баскебольній Євролізі

Київський “Будівельник” здобув сьогодні історичну перемогу. Український клуб вперше в історії виграв матч Євроліги, найсильнішого турніру клубних команд, передає УНН.

Столичні баскетболісти перемогли досвідченого єврокубкового бійця – сербський “Партизан” – 74:69 (17:17, 27:25, 8:11, 22:16).

Підопічні Айнарса Багацкіса з перших хвилин демонстрували доволі упевнену гру в обороні, зумівши опанувати власний щит. Однак цього було достатньо, аби грати з “партизанами” на рівних. Вирішальної ж переваги кияни досягли у заключній чверті. За 5 хвилин до сирени рахунок став 64:56.

Гостям вдалося повернутися в гру, і до заключної хвилини скоротити відставання до 3 очок. Однак “Будівельник” встояв.
Даріуш Лавринович набрав 22 очки, зробив 8 підбирань м’яча і 2 блок-шоти.  У ДаХуана Саммерса 15 очок і 7 ребоундів, у Артура Дроздова – 4 + 7 + 3 перехоплення.

8 листопада на “Будівельник” очікує протистояння у Франції проти “Нантера”, якому відступати нікуди, він замикає секстет колективів групи “А”.