111

Працівники Харківського райвідділу міліції затримали зловмисницю, яка за допомогою мережі Інтернет ошукала 30 людей в одному тільки райцентрі області, повідомили УНН у ВЗГ ГУМВС України в Харківській області.

На Харківщині спритна 36-річна жінка вирішила заробити грошей, і як з’ясувалося, викрадена сума виявилася неабиякою – майже 54 тисячі гривень.

Через свою довірливість залишилося без грошей та товару декілька десятків мешканців Харківського району. Як встановили правоохоронці зі слів постраждалих, всі вони вирішили придбати мобільний телефон відомої марки за ціною, значно дешевшою, ніж в магазинах. Такий привабливий варіант апарату мобільного зв’язку пропонувала невідома продавчиня на популярному Інтернет-порталі оголошень.

Переказавши тисячі гривень на її банківський рахунок, покупці терпляче чекали на прибуття товару, але у зазначений день телефон вони так і не отримали. Зрозумівши, що їх ошукали, люди почали звертатися до міліції. Правоохоронці Харківського райвідділу міліції негайно розпочали перевірку отриманої інформації. У вчиненні серії шахрайств була викрита мешканка міста Мерефа, яка за допомогою мережі Інтернет розміщувала оголошення щодо продажу мобільного телефону та шахрайським шляхом отримувала гроші від громадян. Жінка не стала відпиратися та зізналася в скоєнні злочинів. Слідчим вона пояснила, що на такий злочинний вчинок її підштовхнуло скрутне матеріальне становище.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.