Впіймали злодія-іноземця, який крав на очах у продавців

Поділитися

У Саках міліціонери затримали злодія-гастролера. Три золотих годинники і виручка з каси – стільки украв іноземець, який прибув на відпочинок у Саки. Зловмисник крав з місцевих магазинів у присутності продавців, повідомили УНН у СЗГ ГУМВС України в АР Крим.

У жовтні в Саках були зареєстровані відразу дві крадіжки з магазинів, які відбувалися вдень. З вітрини, встановленої у торговому залі ювелірного магазину, було викрадено три золотих годинники, а в магазині спорттоварів – виручка з каси. Крадіжки здійснювалися в присутності продавців, увага яких була відвернута на інших відвідувачів.

Камера відеоспостереження одного з магазинів зафіксувала викрадача і його дії. За допомогою тонкої металевої палички чоловік зняв з вітрини чоловічі годинники на підставці і сховав їх у кишеню. За тим викрадач вийшов на вулицю, але невдовзі повернувся, щоб знову здійснити черговий трюк з годинником.

Аби продавець нічого не запідозрила, зловмисник вигадав легенду: нібито він хоче зробити подарунок для своєї дружини і не може визначитися з вибором. Так з магазину пропали три дорогоцінних годинника.

Опитавши продавців і постраждалих, правоохоронці встановили схожість почерку зловмисника, це дозволило припустити, що в обох випадках орудував один і той же злодій. Затримали підозрюваного в одному з санаторіїв міста Саки.

Попрактикуватися у своїй майстерності на курорті вирішив раніше неодноразово засуджений громадянин сусідньої держави. У номері зловмисника виявили та вилучили два з викрадених годинників.

За фактами крадіжок відкрито кримінальні провадження, провадиться розслідування. Відповідно до санкції ч. 2 ст. 185 КК України, зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

Приріст гривневих банківських вкладів в 10 разів перевищує приріст валютних

Міліція затримала викрадачів іноземця