111

У м. Макіївці 8 громадян госпіталізовано з отруєнням середнього ступеня в результаті вживання копченої скумбрії. Співробітники відділу ветеринарної міліції області негайно провели перевірку і встановили реалізаторів підозрілої продукції. Про це УНН повідомили у прес-службі ВЗГ ГУМВС в Донецькій області.

У ході перевірки з’ясувалося, що всі потерпілі купували рибу в одного реалізатора на ринку. З його товару були відібрані проби для проведення експертизи на встановлення збудників інфекції, які послужили причинами отруєнь.

Незважаючи на те, що візуально скумбрія не викликала сумнівів у своїй якості, у міліціонерів є підстави припускати, що товар зіпсований. Крім того, виявилося, що продавався він без відповідних документів.

Продавець розповів міліціонерам, що закупив цей товар на оптовому ринку в м. Горлівці. Правоохоронці попрямували туди з перевіркою і з’ясували, що недбайливий торговець продовжує збувати рибу без документів.

“Обидва порушники притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог). Їм вручено приписи про заборону подальшого обігу продукції без відповідних ветеринарних документів”, – повідомив начальник відділу ветеринарної міліції ГУМВС Донецької області Євген Нікулін.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.