111

Під час відпочинку в компанії знайомих між чоловіком та жінкою виник конфлікт. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він ударив співмешканку в обличчя. Після того, як вона впала, продовжував бити її ногами, доки його не зупинили очевидці. Від отриманих травм постраждала померла у лікарні, повідомили УНН у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Прокуратура Івано-Франківської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 37-річного мешканця Калуша за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть.

Пыд час судового розгляду кримінального провадження прокурором наведено докази вини обвинуваченого та орієнтовано суд на призначення покарання в межах санкції ч. 2 ст. 121 КК України. Вироком суду зловмисника засуджено до 9 років позбавлення волі.1 comment

  1. Гога

    Сама виновата. Захотела жить с богатым самцом, получай. А жила бы с нормальным, обычным мужчиной, была бы жива и здорова. Не нужно желеть самок, которые сами соглашаются жить с ублюдками. Ато выйдут замуж за зэка, а потом жалуются что их каждый день избивают. Хотела? Получай. А если вообще убил, то значит заслужила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.