111

Прокуратурою міста Ужгорода скеровано до Ужгородського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно колишньої директорки ТОВ “Магазин взуття”. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури міста Ужгорода.

У липні поточного року засновники ТОВ “Магазин взуття” звернулися до прокуратури Ужгорода зі скаргою про незаконне відчуження майна товариства, яке відбулося без рішення загальних зборів засновників та їх незаконне звільнення з посад.

Відтак, у ході досудового розслідування прокуратурою міста Ужгорода встановлено, що колишня директор магазину, відповідно до протоколу зборів учасників, продала приміщення магазину за ціною понад 140 тисяч гривень. Після цього, жінка внесла частину отриманих коштів в розмірі близько 40 тисяч гривень від імені покупця на рахунок ТОВ “Магазин взуття”, решту ж суми привласнила та в подальшому розтратила на власні потреби, не зважаючи на те, що “Магазин взуття” знаходився у спільній власності ще дев’яти засновників.

Таким чином, колишнього директора товариства обвинувачено у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України, – привласнення, розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.