Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності заздрить голові Тернопільської облради?

Поділитися
Юрій Лубкович (справа). Фото вибране з десятків хвалебних статей на сайті express.te.ua

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації Юрій Лубкович, напевно, надзвичайно заздрить голові Тернопільської облради Василю Хомінцю. Чому? Та тому, що не встигли вчора обрати голову Тернопільської облради Василя Хомінця, а не ставленика адміністрації Леоніда Бицюру, як анонімний сайт Тернопільської облдержадміністрації – “Експрес. Тернопіль. Новини” – поширив своє блювотиння. Молодого чиновника зрозуміти можна – програв кампанію, зробивши ставку на Леоніда Бицюру.

Призначений  влітку 2013 року пан Лубкович встиг нажити собі лихої слави в місцевих ЗМІ. Саме з паном Юрієм тернопільські журналісти пов’язують провладний сайт “Експрес. Тернопіль. Новини” – express.te.ua, який нецікавий тернополянам, а лише чиновникам. Це можна зрозуміти, переглянувши “плінтосуве” відвідування мертвого ресурсу. Звідки така категоричність? Бо на ніякому веб-ресурсі “лобка адміністрації” публікують лише солодкі статті про геніальність Валентина Хоптяна або обливають брудом усіх критиків облдержадміністрації. Дійшло до того, що навіть акцію журналістів по вшануванню пам’яті Георгія Гонгадзе тут обгаджують останніми словами. Оскільки сайт “Експрес. Тернопіль. Новини” не має журналістів, то розпочав відверто ще й красти фоторепортажі інших кореспондентів. Не відомо, чи цього навчають на міжнародних відносинах тернопільського національного економічного університету, чи Канадському університеті в бізнес-адмініструванні. Журналісти мають сумнів, що цього навряд чи вчать й у Палаті Громад Канади, де мав можливість стажуватися п. Лубкович. Можливо, він цього набрався, як пес бліх, коли нетривалий час був помічником  голови комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України?

Найбільшим недоліком нового голови Тернопільської облради, на думку авторів пасквілю з сайту “Експрес. Тернопіль. Новини” є… висока заробітна платня свободівця. Фантазія начальника управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації настільки розігралася, що  записав Хомінцю від 16 до 20 тисяч гривень зарплати. Спитати ж, яка насправді заробітна платня буде у Хомінця не має у кого, бо висміють в обласній раді, що молодий клерк бігає із дурними питаннями, замість займатися роботою. Він же отримує за свою брудну роботу близько 4 тисяч гривень на місяць.

А от філігранно інтриги юний чиновник ще не навчився. Та й у кого вчитися? В алкогольнозалежного голови тернопільської ОДА? Скомпрометованого конкурента Петра Гоча? Василь Гецько вже й руки не подає, а Юрій Желіховський лише використовує у своїх цілях…

Про ніякий рівень самого Лубковича днями написав сайт “Інформаційний простір”, оприлюднивши скановану версію неграмотної статті. Як розповідали журналісту “ПРО ВСЕ” з близького оточення голови Тернопільської ОДА, в адміністрації досі сміються з начальника управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності облдержадміністрації. Жартував один із заступників, що треба подзвонити ректору економічного університету Крисоватому, щоб забрав Лубковича стажуватися … до школи. Вивчити основи української мови.
Знова аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)

Керівник “Тернопільгазу” Олег Караванський згадав про аграріїв, які знищують дороги Тернопільщини

Посадовці Тернопільської облради підписали документи про виконані роботи, завищивши їх вартість