Нігерія і Кот-д’Івуар вийшли на Чемпіонат Світу-2014 з футболу

Cьогодні путівки на ЧС з футболу 2014 року у Бразилії вибороли ще дві збірні – Нігерії і Кот-д’Івуару. Таким чином зараз відомі 23 команди-учасниці майбутніх футбольних баталій на стадіонах Бразилії, передає УНН.

Нігерійці у повторному матчі плей-офф африканського відбору вдруге перемогли збірну Ефіопії – цього разу 2:0 (1:0). Відкрив рахунок Віктор Мозес на 20-й хвилини з пенальті. А Віктор Обінья, котрий замінив його, на 82-й хвилині подвоїв результат. Київський динамівець Браун Ідейє грав до 59-ї хвилини, коли був замінений на Сандея Мба. Нагадаємо, першу зустріч нігерійці виграли з рахунком 2:1.

Наступними щасливчиками цього дня стали футболісти Кот-д’Івуару, котрі, після домашньої перемоги 3:1, на виїзді зіграли внічию 1:1 (0:0) зі збірною Сенегалу. Мусса Соу на 77-й хвилині забив за сенегальців, а на 4-й хвилині доданого часу Саломон Калу дозволив івуарійцям уникнути поразки.

У неділю Камерун прийматиме Туніс (перший матч 0:0), а 19 листопада, одночасно з 4-ма європейськими збірними потраплять на Мундіаль останні дві команди Африки, якими стануть переможці пар Єгипет – Гана (перша гра 1:6) і Алжир – Буркіна-Фасо (перший матч 2:3).

І, нарешті, 20 листопада буде офіційно названо двох останніх володарів путівок на чемпіонат світу після повторних міжконтинентальних стикових зустрічей Уругвай – Йорданія (перша зустріч 5:0) і Нова Зеландія – Мексика (1:5).