111

“Приймаємо в ОДА наступників))) Керівництво Тернопільської ОДА, начальники управлінь проводять зустріч з молодіжною адміністрацією”,- написав у соціальні мережі Фейсбук прес-секретар губернатора Володимир Лех. Що тут коментувати у день, коли вся країна і, зокрема,  студентство виступають проти зради України урядом Миколи Азарова?!

“Сьогодні захист державного курсу на євроінтеграцію – прямий обов’язок кожного громадянина України. Кожного! Лише потужна громадська мобілізація зробить відмову від європейського курсу неможливою!”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий. Тернопільські керівники міста та обласної ради Сергій Надал та Василь Хомінець від партії “Свобода” поки зайняли принципову позицію. Страусину.

У Тернополі поки, на жаль, місцеве населення доволі пасивно відноситься до акції Євромайдану. У райцентрах взагалі нічого не відбувається. Проте, є надія, що у кожному містечку, селищі, 24 листопада о 12 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку збереться актив району, села, містечка і проведе акцію в підтримку європейського вибору України.

Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” пропонує усім читачам надсилати фото, відео і текстову інформацію про проведені акції. Можливо, Вам чи вашим друзям заборонили чи заважали праводити акцію. Пишіть нам на адресу provse87@mail.ru

Що ж відбувалось на майдані в Тернополі – можна переглянути у фото і відеорепортажах.1 comment

  1. відкрийте очі і включіть свідомість

    ці ‘молодіжні лідери”,яких призначали в кабінетах і є напряму залежними від своїх ректорів і “покровителів” є звичайними маріонетками і проститутками без власної позиції, якими маніпулюють і обіцяють “золоті гори” і яких спочатку почав “використовувати” Надал (і споювати на своїх зустрічах), а потім і зараз активно “використовує” Хоптян (споювання ще попереду…той добре на цьому знається)..
    шкода що молодь міста має таких безпринципових і “меркантильно-амбіційних”, “іграшкових” лідерів, агов – відкрийте очі молодіжні “”дери..
    яких використовують як гумові запобіжники – головні пропагандисти і “презерватизатори” міста на передових місцях і поближче до тіла пияка-губернатора,може хочуть щоб їх ще раз використали за призначенням?

    точно використали – поки тверезо мисляча і свідома молодь була на Євромайдані тих вже “використовували за призначенням”…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.