111

Первомайський міський районний суд Миколаївської області оголосив рішення у справі про побиття і згвалтування 29-річної жительки Врадіївки Ірини Крашкової, повідомляє кореспондент УНН.

Зокрема, Є.Дрижак отримав покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із конфіскацією всього майна, Д.Поліщук – також отримав строк 15 років із конфіскацією всього майна, а С.Рабіненко – 11 років із конфіскацією майна.

Крім того, Є.Дрижак та Д.Поліщук втратили офіцерські звання.

Також, за повідомленням, колишньому заступнику начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського оголосили вирок у вигляді 5 років ув’язнення. Також його позбавити офіцерського звання.

Крім того, суд постановив стягнути з Є.Дрижак та Д.Поліщука по 150 тис. грн., а з С.Рабіненка – 100 тис. грн. на відшкодування моральної шкоди на користь І.Крашкової.

Нагадаємо, 21 листопада прокурор Наталія Висоцька, яка представляє державне обвинувачення у “врадіївській справі”, наголосила, що прокуратура просить Первомайський міський районний суд Миколаївської області засудити обвинувачених у справі на строки від 5 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зокрема, обвинувачення просило для Євгена Дрижака покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із конфіскацією всього майна, позбавлення спеціального звання ”капітан” і штрафу в сумі 17 тис. грн, для Дмитра Поліщука – 15 років ув’язнення з конфіскацією майна і позбавлення спеціального звання ”лейтенант”, а для єгеря Сергія Рабіненка – 10 років із конфіскацією майна.

Крім того, для колишнього заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського просили призначити покарання у вигляді 5 років ув’язнення, а також позбавити його звання ”майор” і оштрафувати на 17 тис. грн.

Нагадаємо, судові засідання у “Врадіївській справі” почалися 8 жовтня. Як відомо, у ніч на 27 червня 29-річну мешканку Врадіївки Крашкову знайшли на вулиці без одягу з ознаками насильства. За підозрою в здійсненні зґвалтування, розбійного нападу і завданні тяжких тілесних ушкоджень було затримано лейтенанта міліції Дмитра Поліщука, єгеря Сергія Рабиненка та капітана міліції Євгена Дрижака. Пізніше дії підозрюваних було перекваліфіковано з ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України на ч.2 ст.15, п.п 4,6,9,12 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України, а саме вчинення закінченого замаху на умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групою осіб.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.