111

І влада, і інтелігенція, і представники партій "Свобода" і радикальної Ляшка йшли в одному ряду )))

95-ту річницю проголошення Західно-Української Народної Республіки у Тернополі відзначили 1 листопада 2013 року пішою ходою від майдану Волі до могили українських Січових стрільців на Микулинецькому кладовищі. Тут священнослужителі відправили поминальний молебень, а громадськість поклала квіти до могили стрільців.

Вшанувати події, пов’язані зі становленням Української держави на західних землях, прийшли як сивочолі, так і молодь Тернополя. Процесію, яка йшла містом під звуки оркестру, очолило духовенство, ветерани визвольних змагань. Участь у заході взяли свободівці – народні депутати України Олексій Кайда та Михайло Головко, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, міський голова Тернополя Сергій Надал, керівники обласної і міської організацій ВО «Свобода» Володимир Стаюра та Роман Навроцький, депутати Тернопільської обласної й міської рад.

Народний депутат Олексій Кайда, вітаючи тернополян зі святом, зазначив: «Тоді – 1 листопада 1918 року – українці Галичини заявили про своє право жити у власній державі і бути господарями на своїй, Богом даній землі. Ми є нащадками тих визначних подій і тих великих Героїв. Сьогодні згадуємо їх з вдячністю та молитвою. Хай пам’ять про них дає нам віру і наснагу для боротьби за утвердження такої держави, заради якої відбувся Листопадовий Чин!».

Прес-служба народного депутата України Олексія Кайди

2 comments

  1. ииииии

    знов зігнали всіх добровільно-примусово…….слобода, блін!

  2. Іван

    Ідіоти! Замість того щоб виправдати сподівання тих, хто за них голосував- вони створюють ходи.
    Ви краще щось для людей робіть, дороги, місця роботи, викорінюйте хабарників. А того когута дибілку*атого- Головка – взагалі за шиворот з ВР і з Тернополя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.