111

За застосування насильства до товариша по службі до двох років позбавлення волі засуджено військовослужбовця Внутрішніх військ. Такий вирок виніс один з судів Донеччини старшому солдату Внутрішніх військ МВС України за вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 406 та ч. 1 ст. 121 КК України. Про це УНН повідомили у прес-службі Прокуратура Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

“Покарання у виді двох років позбавлення волі призначене старшому солдату Внутрішніх військ МВС України, який з метою насадження традицій “дідівщини”, демонструючи свою уявну перевагу над військовослужбовцями більш пізнього строку призову, завдав молодшому товаришу по службі тяжких тілесних ушкоджень”, – сказано у повідомленні.

Досудове розслідування та підтримання державного обвинувачення у справі здійснювала Донецька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Південного регіону України.

1 comment

  1. Юрий

    Не за дедовщину, а за нанесение тяжких телесных повреждений! И любое хамство к другому человеку должно неотвратимо наказываться.А термин ” дедовщина” изобретёи именно теми, кому закон не писан. И важна не суровость наказания, а неотвратимость.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.