111

За десять місяців цього року на Тернопільщині за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 15 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і 8 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. За словами заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Конончука, до суб’єктів господарювання, що продавали алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім, застосовано фінансових санкцій на загальну суму 74,8 тис. грн.

Нагадаємо, що статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб’єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.