111

Сихівський районний суд розглянув кримінальну справу, порушену прокуратурою міста Львова, щодо директора, двох його заступників та бухгалтера спеціалізованої школи №93, через злочинні дії яких розтрачено більше  200 тис грн бюджетних коштів, повідомили УНН у прес-службі прокуратури міста Львова.

Посадовці упродовж 2001-2012 років підробляли документи щодо обліку робочого часу працівників школи.

На їх підставі нараховувалась заробітна плата 4 особам – прибиральникам та учителю, які насправді у той час не працювали і жодних робіт в освітньому закладі не виконували.

Отримані таким чином понад 200 тис грн привласнили директор, одна із його заступниць та бухгалтер.

Дії директора закладу прокуратурою кваліфіковано за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення майна, зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Водночас двох його згаданих спільників обвинувачено за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

14 жовтня судом ухвалено вирок, яким згаданій заступниці та бухгалтеру призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на 1 рік 6 місяців, зі штрафом та встановленням іспитового строку – 2 роки.

Ще одного заступника директора установи, який підписав низку підроблених документів та обвинувачувався за ч. 1 ст.366 КК України (службове підроблення), також визнано винним та накладено штраф.

Усі троє осіб у суді визнали свою вину у скоєному.

Вказаний вирок уже вступив у законну силу.

Водночас матеріали кримінальної справи щодо директора цієї освітньої установи виділено в окреме провадження, судовий розгляд якого триває.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.