111

Ялтинським міліціонерам вдалося розшукати зниклого в Луганську хлопчика і чоловіка, який відвіз дитину до Криму і утримував в орендованій квартирі. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС АРК.

5 грудня т.в.о. начальника Ялтинського міськуправління міліції Сергію Поляніченко від правоохоронців Луганської області надійшла інформація про те, що близько тижня тому в Луганську пропав 11-річний хлопчик, який проживає в неблагополучній родині. За даними колег, дитину міг відвезти до Ялти малознайомий йому чоловік.

У ході проведення ряду оперативно-розшукових заходів співробітникам карного розшуку ялтинської міліції вдалося знайти підозрюваного, а через нього відшукати зниклого малолітнього хлопчика.

“При перевірці однієї з можливих адрес перебування розшукуваного двері відкрив чоловік, який пред’явив паспорт громадянина України. Але документ викликав підозри у справжності. У ході бесіди чоловік зізнався, що купив підроблений паспорт у м. Луганську через Інтернет, після чого самостійно вклеїв у нього свою фотографію”, – розповів старший оперуповноважений відділу карного розшуку майор міліції Антон Яковлєв.

Правоохоронці встановили, що приїжджий – 38-річний іноземний громадянин.

“У зв’язку з тим, що чоловік перебуває в розшуку на території сусідньої держави за вчинення насильницьких дій сексуального характеру відносно особи, яка не досягла 14-річного віку, він купив і використовував підроблені документи, оскільки хотів проживати на території України”, – прокоментував начальник оперативно-пошукового сектору відділу карного розшуку Ялтинського МУВС майор міліції Олександр Іщенко.

Дитину зловмисник ховав у дивані. Хлопчик був роздягнений і переляканий. У ході бесіди він розповів, що познайомився з чоловіком у Луганську, в комп’ютерному клубі. Дитина поскаржилася новому знайомому на те, як йому важко живеться в сім’ї, і чоловік запропонував йому поїхати жити з ним на Південний берег Криму.

Хлопчик також розповів міліціонерам про те, що зловмисник вчиняв стосовно нього розпусні дії і не випускав з квартири. Дана інформація зараз перевіряється і документується співробітниками слідчого відділу міськуправління.

У ході проведення первинних оперативно-слідчих дій у підозрюваного був вилучений підроблений паспорт громадянина України, а також жорсткий диск з дитячою порнографією.

Інформація за вказаними кримінальними правопорушеннями внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.