111

Відразу зазначимо: редакція тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” щиро підтримує  ідею Євромайдану. Журналісти, як і всі українці та громадяни України, радіють успіхам нашого народу у боротьбі з чинним злочинним режимом Януковича-Азарова і донецької банди. Проте, ми також ставимось критично й до діяльності пристосуванців-націоналістів, які лише прикриваються брендами опозиційних партій. Наприклад, ні у Тернополі, ні у столиці до вчорашнього дня не було видно на Євромайдані народного депутата від місцевої “Батьківщини” Василя Деревляного, який завжди був в авангарді. Ми запитали в прес-службі тернопільської “Батьківщини” де зник депутат, який був лідером акції “Україна без Кучми” на Тернопільщині. Прес-служба відмовчалась.Аналогічно нас дивує акція з блокуванням облдержадміністрації. На нашу думку, повноцінною акція була лише перші два дні.

Наразі вже відкрите кримінальне провадження за фактом блокування протестуючими адмінбудівлі Тернопільської обласної ради. Як відомо,3 грудня мітингувальники зібралися під стінами облдержадміністрації, аби висловити своє бачення щодо вступу України до Євросоюзу, та перешкоджали працівникам і службовцям декількох організацій та державних установ потрапити на своє робоче місце та вчасно приступити до виконання своїх посадових обов’язків.Правоохоронці задокументували цю подію. Відомості про факт внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за статтею 341 Кримінального кодексу України. Про це повідомляв сектор зв’язків з громадськістю УМВС у Тернопільській області.


У наступні дні блокувальники вже пропускають чиновників. Тоді це вже не блокування, а лише акція протесту. Дивує й те, що на центральному вході, про людське око, центральні двері закриті. Разом з тим, з чорного ходу усі чиновники спокійно приходять на роботу, ходять у службових та своїх приватних справах. Тому дуже дивною виглядала заява Володимира Стаюри про те, що начальники управлінь приходять на роботу о третій ночі. Виникає питання: для чого це дрібним клеркам, якщо  можна вільно пройти? (див. відео) Єдине блокування журналіст “ПРО ВСЕ” побачив, коли юні тернополяни не пропустили автівку на подвіря облдержадміністрації. Але через годину, коли пікетувальники розійшлися, автівка таки проїхала. Склалось враження, що пікет для “галочки”, щоб прозвітувати місцевим партіцям Кличку, Тягнибоку і Яценюку. Хоча в молоді очі світились, люди вірять, що творять справедливі речі, утверджують європейські цінності. Ми їх в цьому прагненні підтримуємо. Люди, які блокують, вірять, що Хоптян ходить на роботу через “парадний вхід”. Але ж це не правда, бо Хоптян не ходить, а їздить на джипі через “чорний хід”. Правда, жодного разу він так і не прийшов на роботу за ці дні. Чи заслуга це пікетувальників? Чи це своя гра? Адже за Василя Хомінця проголосувало 87 депутатів, а сьогодні за відставку Хоптяна лише 62.

Ще раз повторимо: інтернет-газета “ПРО ВСЕ” і її журналісти повністю підтримують вимоги Євромайдану, але й опозиційним силам не дозволимо себе дурити. На нашу думку, тернополянам вистачить брехні від партій, які обманювали людей з початку 90-х років.

3 comments

  1. думаємо і робимо висновки...

    стаюра їм дякує, за те шо той на їх горбі попіарився трохи, “піднявся” в очах Тягнибакса і його агентів в тернополі і ше й “порішав” трохи посад в районах…певно має скоро Тягнибакс приїхати подивитись як “господарка” в області…
    а школярах в понеділок надал скаде – йдіть вчіться, а вчителям – в кінці місяця – менше зарплати, бо ви , звиняйте, страйкували!

    такшо одним – бублики, а другим – нулі..

  2. Юра

    Стаюра запроданець…Подивіться яку хатину купив…і з ким межує???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.