111

Вчора ввечері, біля 20-00 до будинку Центру Національного Відродження в Києві завітала оперативна група міліції в пошуках озброєних людей, які нібито готують замах на вищих керівників держави. Прокоментувати ситуацію ми попросили редактора газети ОУН «Шлях Перемоги», Віктора Рога, який був присутній під час події в будинку і спілкувався з правоохоронцями.Про це ОПАД повідомила Українська Інформаційна Служба.

                                      

Так, вчора такий візит був. За словами капітана міліції, який брав у мене свідчення, до відділку зателефонував невідомий і повідомив, що в будинку за нашою адресою знаходяться озброєні молодики, які готують замах на керівників держави, а сам будинок заміновано.

Звичайно ніяких озброєних молодиків виявлено не було. Я та черговий по будинку дали протокольні свідчення, що ніяких озброєних людей в офісі немає і не було, ніякої зброї тут не зберігається, ніяких замахів не готується.

З розмови було зрозуміло, що правоохоронці знали, куди завітали, адже в нашому будинку знаходяться офіси ряду патріотичних організацій, зокрема Братство ОУН-УПА, ЦДВР, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Українська Інформаційна Служба, ГО «Українська справа»… Варто наголосити на тому, що тут також знаходиться громадська приймальня опозиційного депутата Олега Медуниці, одного з польових командирів Майдану. Також в ці бурхливі дні, як і в час Помаранчевої революції, ми стали прихистком для протестувальників, в нашому будинку постійно проходять наради, відпочивають та харчуються люди.

Навчені досвідом, після відбуття правоохоронців, ми перевірили, чи нічого з будинку не зникло і чи не з’явилося чогось зайвого. Адже зброю чи бомбу можна не тільки вилучити, але й підкинути. Виглядає, що окрім кількох примірників «Шляху Перемоги» та моєї збірки «Українофобія», які я подарував капітану на його прохання, ніяких майнових змін виявлено не було.

Втім, пильність треба посилити, адже влада готова вдатися до різних провокацій, аби лише втриматися на своїх кріслах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.