111

Тернополяни переконані, що в обласній раді засідає чимало патріотів-депутатів. Проте, насправді, більшість з них – це звичайні пристосуванці, які до патріотизму мають такий же стосунок, як Янукович до творчості Ахматової ))

Останні парламентські вибори продемонстрували, що Українська народна партія діяла як сателіт влади, конкуруючи з узгодженими кандидатами від опозиції.

Для скликання 48 сесії Тернопільської обласної ради, коли мали висловити недовіру Валентину Хоптяну, непідписався під вимогою скликати сесію жоден депутат Української народної партії!

Сьогодні, як стало відомо “ПРО ВСЕ” з достовірних джерел, юридично, заступник голови Тернопільської обласної ради за квотою УНП Олег Боберський перебуває у відпустці за свій рахунок. Ще більше викликало здивування, але ми перевіряли цю інформацію з кількох джерел, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець знаходиться на лікарняному.

Як жартують в апараті облради, “страхуються” керівники. Про всяк випадок, якщо Янукович розпочне репресії.

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає1 comment

  1. тарас білан

    Мені повідомили, що дехто з SVободівських депутатів веде переговори з владою. Перевірю чи це правда. Якщо так, хай побратими не ображаються. обовязково викладу в ЗМІ. цЕ НЕПОДОБСТВО КОЛИ ОДНІ , НА ЧОЛІ ІЗ НАВРОЦЬКИМ КМДА ЗАХИЩАЮТЬ, ІНШІ З ВОРОГАМИ В ПЕРЕГОВОРИ СОБІ ПРИВІЛЕЇ ВИТОРГОВУЮТЬ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.