111

Сьогодні на сходах Тернопільського обласного драматичного театру свободівець Володимир Стаюра та його колєжанка-зазіханка на землю дітей-інвалідів та літніх людей Марія Чашка  вішали лапшу на вуха студентам про візит голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна вчора до Монастириська, а сьогодні до Чорткова, журналісти “ПРО ВСЕ” виявили губернатора на Гусятинщині. Дивує, що голова обласної організації “Свобода” не спромігся перевірити інформацію чиновника-помічника п. Хоптяна, а видав “на ура” громаді. Таке враження, що партійці свободи не спроможні перевірити чи дійсно працює губернатор у такому то районі.

Для “ПРО ВСЕ” не стало несподіванкою візит Хоптяна до Гусятина, оскільки вчора депутати місцевої райради зняли з посади керівника його дружину Надію Хоптян. 70 депутатів підтримали це рішення. Лише троє “плакало” за одіозною регіоналкою.

За Василя Бойчука зі “Свободи” проголосував 71 депутат. Він тепер голова Гусятинської райради. Його заступником обрали Любомира Лівеля з “Батьківщини”.

Сьогодні у райраді цілий день “штормило”: до обіду Надія Хоптян збирала свої речі. Дружина голови Тернопільської ОДА дозволила собі не віддати печатку органу місцевого самоврядування. Вона каже, що буде судитися. Мовляв, проти неї голосували з порушенням процедури.

Валентин Антонович й досі “засідає” в Гусятинській райдержадміністрації. Там пропісочують усіх 25 депутатів-регіоналів місцевої райради. Це переважно освітяни, бюджетники і підприємці, які залежні від влади.

Головне зараз, вважають гусятинці, захистити депутатів, які були членами Партії Регіонів і насмілились не підтримати дружину губернатора.

6 comments

  1. Галина

   Такими і повинні бути статті. Ні владою не захоплюватись, ні на опозицію не молитись. За це люблю читати “ПРО ВСЕ”. Фактично найоптимальніше інтернет-видання, яке пише свою думку. Інколи я з авторами статей категорично езгідна, інколи бачу, що журналіст не все встиг опрацювати, але тут завжди чесні як з героями публікацій, так і читачами. За це всі мої дружі з повагою відгукуються про це видання. Звісно, до всеукраїнських видань всім тернопільським ЗМІ ростий рости, але й Тернопіль не столиця. Тому для нашого міста ви молодці, що не закохалися до придуркуватого стану в страйковий комітет, розумієте, що без інтелекту творити страйк смішно, що злодій-Надал очолив цей процес… Єдине питання у мене, як ваші рекламодавці не бояться у про все рекламуватись. Знаю, що мер дуже ревнивий )))

  2. Андрій Б.

   Свобода робить шоу!
   Хочуть захопити владу щоб “додеребанити” землі і докрасти!
   Ви подивіться, що робиться в місті..? Будують де хочуть, продають землі які хочуть і де хочуть, а без хабара петання ніякого з ними і не вирішиш! Спродують все, що можливо вніби останній день живуть, а може і останній а потім “ривок” за кордон зроблять а нас залишать з нашими проблемами і з розкраденим містом!

 1. думаємо і робимо висновки...

  Стаюра?? а звідки він взагалі взявся тут в Тернополі? від цих “понаєхавших від Свободи” бандюків, казнокрадів і демагогів вже тошнить, невже в тих ВО Сволотівців криза кадрів??? якщо так, то нехай забираються звідси!!
  ше “призначили” головою страйкому, та невже не можна було призначити когось із громадськості незаангажованого і трохи підкутого більше інтелектуально… хоче і соплі жує…
  а ця вискочка Чашка, взагалі якась інтелектуально бідна жінка, коли до неї приходиш на прийом, втікає від людей…про шо тут говорити…
  а про Гусятин – одне кодло хоче захопили владу в іншого…і так будуть собі мінятись..поки не буде нове покоління. головне, шоб не вчилось старих методів, але більшість розумних, нажаль чи на щастя для політиків, звідси вже виїхали…

 2. Остап

  Круто! Класно вставили і владі і беззубій опозиції

 3. ІНДИВІДУАЛІСТ

  молодці гусятинці, що на кінець піднялися з колін і викинули хоптянівську шмату з славного ГУСЯТИНА. Свобода, що прийшла до влади- це не надовго але все ж таки краще ніж було!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.