111

Під час блокування Тернопільської облдержадміністрації постраждав заступник голови ОДА Юрій Желіховський. Як розповіли свідки ситуації, заступник Валентина Хоптяна Юрій Желіховський намагався пролізти парканом на роботу.

-Вуйку, а чого ви тут постійно шастаєте?- запитав якийсь уважний свідомий охоронець, коли пан Желіховський втретє видерся на паркан з чорного ходу в облдержадміністрацію.

– Та я депутат, треба терміново справи вирішувати людям,- спробував відбрехатися пан Юрій.

-Яким людям? Там же нікого не має?!- здивувались блокувальники

-А ну злазьте, ви вже третій раз нині хочете пролізти,- наказав старший і взяв за штанку.

Проте всією вагою Юрій Желіховський вже відчув свою перевагу і зі всієї сили рванув на територію адміністрації. Проте, заступник губернатора не розрахував сили та власної ваги і тому зі всієї дурі гепнувся об асфальт.

Як наслідок – зламано ногу. Пошкодження настільки суттєве, що доведеться робити операцію в обласній лікарні у відділі ортопедії.

Значно більше пощастило керівнику оргвідділу Тернопільської ОДА Світлані Безпоповцевій, яку втягнули в облдержадміністрацію через… вікно.

Правда, комедія з блокуванням облдержадміністрації нині вже завершилась. У столиці лідери опозиції були попереджені прокуратурою, що на місцях будуть нести відповідальність люди за недопущення до робочого місця. Тому сьогодні працівники Тернопільської облдержадміністрації вже працюють не в приміщенні облдрамтеатру, а в “білому домі”. Як повідомило джерело з правоохоронних органів, сьогодні всі працівники ходять у пригніченому стані, оскільки вірили, що опозиція таки переможе.

2 comments

  1. Петрович

    мабуть був пяним, і бог наказує таких зрадників

  2. М.К.

    А прикольно про Беспоповцеву. Треба було таки її втримати за ноги знадвору )). Завжди чую нарікання на цю даму, яка всіх за бидло має. І яка втримується при кожній владі. Кажуть, тому, що її через вікна затягують ))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.