111

Дорогі краяни!

Велика українська громадо!

Це повинна бути остання ніч легітимного режиму Януковича. Від сьогодні цей нелюд не має права ступати по святій українській землі.

Ми з вами вистояли на барикадах совісті, любові, всерозуміння. На противагу звірам з Банкової ми показуємо усьому світу перемогу світла наших сердець .

Та революція української гідності не завершилася! Вона в розпалі!

Після проведеної ночі на майдані, у ці хвилини з центрального штабу опору я хочу звернутися до кожного жителя Тернопільщини. Піднімайтесь , організовуйтесь їдьте до Києва усі, хто може. Старше покоління та діти – мирно протестуйте у кожному населеному пункті проти свавілля та жорстокості влади, моліться. Наші спільні молитви відкриють небо !

Сьогодні ми обов’язково змінимо хід історії України.

У нас немає легітимного президента та уряду. Їхні накази бити та знущатися над мирними зібраннями є антидержавними .

Це починають розуміти окремі беркутівці та інші силовики.

Щойно ще десять бійців Оболонського Беркута відмовились виконувати злочинні накази проти своїх матерів та дітей.

Я звертаюся до усіх представників силових структур Тернопільської області із закликом – не виконуйте злочинних наказів, не допомагайте Януковичу своїми руками нищити Україну та українців!

А Ви, державні службовці , та всі ті , на кого тисне перелякана команда «хаптянів» – не згинайтеся, прийдіть на майдани, відкличте свої ганебні заяви на братів та сестер українців, покайтеся перед народом!

Ми не єдині у своїй справедливій боротьбі.

Нас мільйони! І з нами мільйони в усьому світі!

Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.