73-річний дідусь Микола Пасічник побив беркутівців і два місяці проведе під вартою

Поділитися

“Суддя відмовив в задоволенні клопотання слідчих про арешт Степана Андрійчука!!! Застосовано запобіжний захід – домашній арешт”,- повідомляє нардеп Володимир Бойко про розв’язок судової справи козівчанина у столиці за участь у Майдані.

Іншому учаснику аналогічного судового слухання у столиці – 73-річному дідусеві Миколі Даниловичу Пасічнику дали 2 місяці під вартою. Ці дебіли в мантіях думають, що він організатор масових заворушень, під час яких потерпіли працівники міліції. Вони кажуть, що 73-річний дід накинувся на здоровенних та озброєних бугаїв в формі беркуту.  Декілька справ ще навіть не починали слухати.

Раніше депутат повідомляв у Фейсбуці, що суддя Оболонського райсуду вже майже дві години думає, що робити з пенсіонером та інвалідом з Тенопільщини Степаном Андрійчуком. Можливо остатки совісті виколупує?

3 години тому, Степан Андрійчук прочитав судді і слідчим лекцію про історію націоналістичного українського народу і сьогоднішнє становище держави. Ті мовчки слухали. МОЛОДЕЦЬ!!!

Як повідомляла інтернет-газета “ПРО ВСЕ”, до справи підсудних в Оболонському суді долучені рапорти снайперів!

ВОболонському районному суді міста Києва вчора розпочали розгляд 19 справ щодо затриманих учасників Автомайдану і Майдану. На 20 годину  24 січня розглянуто дві справи. Одна щодо хлопця зі Львова, 1979 року народження. Його залишили під вартою. Інша справа стосувалась мешканця Кременецького району С. Щодо нього застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Він поїде додому і справа в подальшому буде розглядатися за місцем проживання. Наразі це ще не остаточне рішення, а лише запобіжний захід. Зараз очікуємо на початок судового засідання над жителем Козови, пенсіонером з 1949 року народження. Прізвище чоловіка Андрійчук. По ньому також подані клопотання взяття на поруки, на козівчанина взяті позитивні характеристики. Зрозуміло, що ця людина не могла організовувати заворушень. Що цікаво, у справах  затриманих, ЗМІ це точно поширять, доручені рапорти снайперів. У них підтверджується протиправні дії людей. З них випливає, що заяви міністра внутрішніх справ Захарченка, що міліціонери на Майдані, на Грушевського не мають вогнепальної зброї – не відповідають дійсності. Снайпери не сидять просто з біноклями. У них є певна зброя, а отже…

Щодо козівчанина, то це колишній зоотехнік. Депутат Бойко має переконання, що це інтелігента людина. Принаймні, склалося добре враження від спілкування. Зрозуміло, що чоловік поділяє погляди мільйонів українців, тому і є на Майдані. У рапортах міліціонерів є багато нестиковок. У свідченнях можна прочитати, що козівчанин мав у руках і палицю, і мотузок, перев’язані кулі, пістолети якісь. У людини лише дві руки. Одночасно все тримати не можливо. У всіх рапортах однакові записи. Зрозуміло, що все це брехня. Один із слідчих виходив до беркутівців і відверто казав, що “хлопці, у вас неув’язки в рапортах”. Або переписуйте це все, або робіть так, щоб все збіглося. Я думаю, вони придумують легенди.

На фото: 73-річний дідусь Микола Данилович Пасічник

Тягнибок: Президент говорить з нами, як з терористами

В ¼ Кубка України з футболу до Тернополя приїде “Чорноморець”