Багатодітна мати на Тернопільщині обікрала сільські дитячі садочки

Поділитися

З дитячих садочків, що в селах Заривинці та Ріпинці Бучацького району, невідома особа за дві ночі винесла продукти харчування, гроші та комп’ютерну техніку. З’ясувалося, до крадіжок причетна багатодітна мати. Про це УНН повідомили у прес-службі УМВС в Тернопільській області.

За повідомленням, у 31-річної жительки Бучацького району шестеро дітей. Проте їх вихованням жінка майже не займається. Її не раз притягували до відповідальності за неналежний догляд за дітьми, навіть позбавили материнських прав. Тоді вона трохи задумалася над власною поведінкою. Жінці навіть вдалося повернути свої батьківські права, однак справжні материнські почуття так і не прокинулися в її душі. Інакше б не зважилася вкотре переступити межу закону.

Однієї ночі крадіжка сталася у селі Заривинці. До правоохоронців звернулася завідувач садочком і повідомила про те, що хтось вночі, розбивши віконну шибу, проник до її кабінету, звідки викрав ноутбук та гроші. Допоки правоохоронці розслідували цей випадок, аналогічний стався у селі Ріпинці. Там невідомий також через розбите вікно забрався до дошкільного закладу і виніс продукти харчування з кухні.

Проведені розшукові заходи оперативно вивели на слід підозрюваної. Нею виявилася раніше неодноразово судима 31-річна місцева жителька. Багатодітній матері вручили підозру про вчинення злочину, кваліфікованого частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Триває досудове розслідування.

На Тернопільщині врятували від вогню автостанцію

Екс-главу служби розвідки заарештували у Хорватії