Голова Бучацької райдержадміністрації “нахімічив”

Поділитися

Органами прокуратури області приділяється особлива увага питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

Зокрема, прокурор Бучацького району звернувся до суду з позовом про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, яким незаконно надано колишнім членам аграрного господарства земельну ділянку площею майже 12 га у власність для ведення фермерського господарства та державні акти на право власності на вказану землю.

Позовні вимоги прокуратури рішенням Бучацького районного суду задоволено та визнано незаконними зазначене розпорядження голови районної державної адміністрації та 5 державних актів на право власності на земельні ділянки для ведення сільськогосподарського виробництва на території однієї з сільських рад району.

Додатково: Загалом, у поточному році за наслідками проведених перевірок органами прокуратури у місцевих органах виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю скасовано понад 200 актів, притягнуто до відповідальності понад 300 посадовців. Вжитими заходами попереджено незаконне надання понад 300 га земель та повернуто державі і територіальним громадам ще майже 700 гектарів.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Біля будинку голови Тернопільської облдержадміністрації антиреклама прем’єр-міністра

***

Як Автомайдан добирався до таємної фортеці голови Тернопільської ОДА

***

Як Автомайдан їздив колядувати губернатору Тернопільщини в його приватний замок

***

Як дружина губернатора Тернопільщини Надія Хоптян у Гусятині докерувалася

***

Автоколяда у Гусятині до Хоптяна – найпопулярніша тема в інтернет-просторі Тернопільщини

***

Для чого гусятинці організували найкрутіше колядування в Україні?

***

Відповідь Майдану на дезінформацію від Тернопільської облдержадміністрації

 

Біля будинку голови Тернопільської облдержадміністрації антиреклама прем’єр-міністра

Вся правда про будову замку губернатора Тернопільщини (фото, відео)